Hjem
Fiskeriøkologi og havbruk

Ansatte ved Fiskeriøkologi og havbruk

Audrey Geffens bilde

Audrey Geffen

Professor

BIO

  • +47 55 58 44 35

Audrey.Geffen@uib.no

Mette Hordness bilde

Mette Hordnes

Avdelingsingeniør

BIO

  • +47 55 58 39 58
  • +47 992 05 957

Mette.Hordnes@uib.no

Thorolf Magnesens bilde

Thorolf Magnesen

Professor

BIO

  • +47 55 58 42 50
  • +47 959 27 754

Thorolf.Magnesen@uib.no

Frank Midtøys bilde

Frank Midtøy

Overingeniør

BIO

  • +47 55 58 44 11
  • +47 408 78 385

Frank.Midtoy@uib.no

Leif Nøttestads bilde

Leif Nøttestad

Professor, fiskeribiologi, økologi og bestands-/økosystembasert forskning

BIO

Leif.Nottestad@uib.no

Karin Pittmans bilde

Karin Pittman

Professor

BIO

  • +47 55 58 44 72

Karin.Pittman@uib.no

Heikki Savolainens bilde
Julie Skadals bilde

Julie Skadal

Overingeniør

BIO

  • +47 55 58 44 76

Julie.Skadal@uib.no

Øystein Varpes bilde

Øystein Varpe

Førsteamanuensis

BIO

  • +47 55 58 44 53
  • +47 977 62 645

Oystein.Varpe@uib.no