Hjem
Forskningsgruppe i fysioterapi

Ansatte ved Forskningsgruppe i fysioterapi

Jan Magnus Bjordals bilde

Jan Magnus Bjordal

Professor, Director, Health Sciences

IGS

  • +47 55 58 60 37
  • +47 917 79 832

Jan.Bjordal@uib.no

Kjartan Fersums bilde

Kjartan Fersum

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 61 87
  • +47 414 20 702

Kjartan.Fersum@uib.no

Inger Haukeness bilde

Inger Haukenes

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 85 15
  • +47 454 25 925

Inger.Haukenes@uib.no

Jon Joensens bilde

Jon Joensen

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 83 04

Jon.Joensen@uib.no

Rolf Moe-Nilssens bilde

Rolf Moe-Nilssen

Professor emeritus

IGS

  • +47 55 58 61 70
  • +47 975 57 121

Rolf.Moe-Nilssen@uib.no

Ingvill Fjell Naterstads bilde

Ingvill Fjell Naterstad

Universitetslektor

IGS

  • +47 55 58 60 21
  • +47 951 66 561

Ingvill.Naterstad@uib.no

Jan Sture Skouens bilde

Jan Sture Skouen

Professor, Forskningsfelt: Fysikalsk medisin og rehabilitering

IGS

  • +47 55 58 61 59
  • +47 930 16 344

Jan.Skouen@uib.no

Liv Inger Strands bilde

Liv Inger Strand

Professor emerita

IGS

  • +47 55 58 61 23

Liv.Strand@uib.no

Humaira Sæbøs bilde

Humaira Sæbø

Forsker

IGS

  • +47 55 56 87 18
  • +47 988 56 847

Humaira.Sebo@uib.no

Mona Kristin Aaslunds bilde

Mona Kristin Aaslund

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 60 87
  • +47 913 73 213

Mona.Aaslund@uib.no