Hjem
Global mental helse

Ansatte ved Global mental helse

Ragnhild Dybdahls bilde

Ragnhild Dybdahl

Førsteamanuensis, 50% Global mental helse

Senter for krisepsykologi

  • +47 55 58 46 89
  • +47 414 70 508

Ragnhild.Dybdahl@uib.no

Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsens bilde

Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsen

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 55 58 85 53
  • +47 977 65 015

Ingunn.Engebretsen@uib.no

Marit Haftings bilde

Marit Hafting

Forsker II

IGS

  • +47 55 58 86 78
  • +47 995 50 315

Marit.Hafting@uib.no

Esperance  Kashala Abotness bilde

Esperance Kashala Abotnes

Førsteamanuensis, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 55 58 61 89
  • +47 410 03 043

Esperance.Abotnes@uib.no

Ingrid Kvestads bilde

Ingrid Kvestad

Forsker II

  • +47 55 58 83 31
  • +47 994 00 431

Ingrid.Kvestad@uib.no

Bente Elisabeth Moens bilde

Bente Elisabeth Moen

Professor, Direktør ved Senter for internasjonal helse og Globale samfunnsutfordinger

IGS

  • +47 55 58 85 51
  • +47 900 25 541

Bente.Moen@uib.no

David Lackland Sams bilde

David Lackland Sam

Professor, Professor of Cross-cultural Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 15
  • +47 918 72 815

David.Sam@uib.no

Vilde Skylstads bilde

Vilde Skylstad

Stipendiat, Forskerlinjestudent

IGS

Vilde.Skylstad@uib.no

Tor Strands bilde

Tor Strand

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 909 71 086

Tor.Strand@uib.no