Hjem
Global mental helse

Ansatte ved Global mental helse

Ingunn Marie S. Engebretsens bilde

Ingunn Marie S. Engebretsen

Professor, Senter for internasjonal helse

Senter for internasjonal helse

  • +47 55 58 85 53
  • +47 977 65 015

Ingunn.Engebretsen@uib.no

Ole Bernt Fasmers bilde

Ole Bernt Fasmer

Professor, i voksenpsykiatri

Klinisk institutt 1

  • +47 55 95 86 55

Ole.Fasmer@uib.no

Ingrid Kvestads bilde

Ingrid Kvestad

Forsker II

  • +47 55 58 83 31
  • +47 994 00 431

Ingrid.Kvestad@uni.no

Bente Elisabeth Moens bilde

Bente Elisabeth Moen

Professor, Direktør ved Senter for internasjonal helse og Globale samfunnsutfordinger

Senter for internasjonal helse

  • +47 55 58 85 51
  • +47 900 25 541

Bente.Moen@uib.no

David Lackland Sams bilde

David Lackland Sam

Professor, Professor of Cross-cultural Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 15

David.Sam@uib.no

Vilde Skylstads bilde

Vilde Skylstad

Stipendiat, Forskerlinjestudent

IGS

Vilde.Skylstad@uib.no

Tor A Strands bilde

Tor A Strand

Professor, Senter for internasjonal helse

Senter for internasjonal helse

Tor.Strand@uib.no