Hjem
Forskergruppen Historieforståelse, historiebruk og minnepolitikk

Ansatte ved Forskergruppen Historieforståelse, historiebruk og minnepolitikk

Svein Ivar Angells bilde

Svein Ivar Angell

Professor, historie. Visedekan for utdanning og internasjonalisering ved Det humanistiske fakultet

AHKR

  • +47 55 58 22 12
  • +47 907 59 172

Svein.Angell@uib.no

Yngve Flos bilde

Yngve Flo

Professor

AHKR

  • +47 55 58 38 95

yngve.flo@uib.no

Eva Torill Remes bilde

Eva Torill Reme

Førsteamanuensis, kulturvitenskap

AHKR

  • +47 55 58 22 15

Eva.Reme@uib.no

Teemu Sakari Ryymins bilde

Teemu Sakari Ryymin

Instituttleder, professor i historie

AHKR

  • +47 55 58 38 79
  • +47 481 56 535

Teemu.Ryymin@uib.no

Årstein Svihuss bilde

Årstein Svihus

Førstelektor

AHKR

  • +47 55 58 84 15

arstein.svihus@uib.no

Christian Sæles bilde

Christian Sæle

Førsteamanuensis, historie

AHKR

  • +47 55 58 26 25

Christian.Sele@uib.no

Hans Jakob Ågotness bilde

Hans Jakob Ågotnes

Professor, kulturvitenskap

AHKR

  • +47 55 58 22 08

Hans-Jakob.Agotnes@uib.no