Hjem
Klimadynamikk

Ansatte ved Klimadynamikk

Helge Dranges bilde

Helge Drange

Professor

GFI

  • +47 55 58 26 53
  • +47 977 40 589

Helge.Drange@uib.no

Tore Fureviks bilde

Tore Furevik

Professor

GFI

  • +47 55 58 26 91

Tore.Furevik@uib.no

Noel Sebastian Keenlysides bilde

Noel Sebastian Keenlyside

Professor

GFI

  • +47 55 58 20 32
  • +47 944 25 297

Noel.Keenlyside@uib.no

Nils Gunnar Kvamstøs bilde

Nils Gunnar Kvamstø

Professor, Marine dean, The Faculty of Mathematics and Natural Sciences

GFI

  • +47 55 58 28 98
  • +47 412 68 923

Nils.Kvamsto@uib.no

Camille  Lis bilde

Camille Li

Professor, Atmospheric Sciences

GFI

  • +47 55 58 37 05
  • +47 458 62 578

Camille.Li@uib.no

Thomas Spenglers bilde

Thomas Spengler

Professor, Director of the Research School on Changing Climates in the coupled Earth System and President of the International Commission on Dynamical Meteorology

GFI

  • +47 55 58 98 46

Thomas.Spengler@uib.no

Ellen Vistes bilde

Ellen Viste

Rådgiver, Bjerknessenteret for klimaforskning

Bjerknessenteret for klimaforskning

  • +47 55 58 43 93

Ellen.Viste@uib.no