Hjem
Klimadynamikk

Ansatte ved Klimadynamikk

Helge Dranges bilde

Helge Drange

Professor

GFI

  • +47 55 58 26 53
  • +47 977 40 589

Helge.Drange@uib.no

Tore Fureviks bilde

Tore Furevik

Professor, Direktør Bjerknessenteret for klimaforskning

GFI

  • +47 55 58 26 91

Tore.Furevik@uib.no

Noel Keenlysides bilde

Noel Keenlyside

Professor

GFI

  • +47 55 58 20 32
  • +47 944 25 297

Noel.Keenlyside@uib.no

Nils Gunnar Kvamstøs bilde

Nils Gunnar Kvamstø

Professor, Marin dekan, Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

GFI

  • +47 55 58 28 98
  • +47 412 68 923

Nils.Kvamsto@uib.no

Camille Lis bilde

Camille Li

Professor

GFI

  • +47 55 58 37 05
  • +47 458 62 578

Camille.Li@uib.no

Thomas Spenglers bilde

Thomas Spengler

Professor, Director fo the Research School on Changing Climates in the coupled Earth System and President of the International Commission on the Dynamical Meteorology

GFI

  • +47 55 58 98 46

Thomas.Spengler@uib.no

Ellen Vistes bilde

Ellen Viste

Rådgiver, Bjerknessenteret for klimaforskning

Bjerknessenteret for klimaforskning

  • +47 55 58 43 93

Ellen.Viste@uib.no