Hjem
Livsstilsepidemiologi

Ansatte ved Livsstilsepidemiologi

Anders Engelands bilde

Anders Engeland

Professor

IGS

  • +47 55 58 61 27
  • +47 970 18 094

Anders.Engeland@uib.no

Jannicke Iglands bilde

Jannicke Igland

Senioringeniør

IGS

  • +47 55 58 85 28

Jannicke.Igland@uib.no

Astrid Lundes bilde

Astrid Lunde

Senioringeniør

IGS

  • +47 55 58 61 84

Astrid.Lunde@uib.no

Hilde Kristin Refvik Riises bilde

Hilde Kristin Refvik Riise

Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 85 12
  • +47 936 61 069

Hilde.Riise@uib.no

Grethe Seppola Tells bilde

Grethe Seppola Tell

Ekstern

IGS

  • +47 55 58 85 22
  • +47 950 70 438

Grethe.Tell@uib.no

Stein Emil Vollsets bilde

Stein Emil Vollset

Professor

IGS

  • +47 55 58 61 17
  • +47 480 96 656

Vollset@uib.no