Hjem
Marin biodiversitet

Ansatte ved Marin biodiversitet

Torleiv Brattegards bilde

Torleiv Brattegard

Professor emeritus

BIO

  • +47 55 58 39 61

Torleiv.Brattegard@uib.no

Henrik Glenners bilde

Henrik Glenner

Professor, Marine Organismal Biology

BIO

  • +47 55 58 45 26
  • +47 458 64 647

Henrik.Glenner@uib.no

Kenneth Melands bilde

Kenneth Meland

Senioringeniør

BIO

  • +47 55 58 46 14
  • +47 950 78 163

Kenneth.Meland@uib.no

David John Reess bilde

David John Rees

Overingeniør

BIO

  • +47 55 58 44 69

David.Rees@uib.no

Solveig Thorkildsens bilde

Solveig Thorkildsen

Overingeniør

BIO

  • +47 55 58 44 99
  • +47 928 41 398

Solveig.Thorkildsen@uib.no

Joana R Xaviers bilde

Joana R Xavier

Førsteamanuensis, SponGES scientific manager

BIO

  • +47 452 62 243

Joana.Xavier@uib.no