Hjem
Meteorologi

Ansatte ved Meteorologi

Martin Flügges bilde

Martin Flügge

Ph.d.-kandidat

GFI

  • +47 55 58 26 33

Martin.Flugge@uib.no

Noel Sebastian Keenlysides bilde

Noel Sebastian Keenlyside

Professor

GFI

  • +47 55 58 20 32
  • +47 944 25 297

Noel.Keenlyside@uib.no

Nils Gunnar Kvamstøs bilde

Nils Gunnar Kvamstø

Professor, Marine dean, The Faculty of Mathematics and Natural Sciences

GFI

  • +47 55 58 28 98
  • +47 412 68 923

Nils.Kvamsto@uib.no

Tor Einar de Langes bilde

Tor Einar de Lange

Senioringeniør

GFI

  • +47 55 58 26 87

Tor.Lange@uib.no

Camille  Lis bilde

Camille Li

Professor, Atmospheric Sciences

GFI

  • +47 55 58 37 05
  • +47 458 62 578

Camille.Li@uib.no

Jan-Asle Olseths bilde

Jan-Asle Olseth

Professor emeritus

GFI

  • +47 55 58 28 92
  • +47 975 77 829

Jan.Olseth@uib.no

Harald Sodemanns bilde

Harald Sodemann

Professor, Meteorologi (Numerisk modeléring og Atmosfærisk Vannsyklus)

GFI

  • +47 55 58 29 74

Harald.Sodemann@uib.no

Thomas Spenglers bilde

Thomas Spengler

Professor, Director of the Research School on Changing Climates in the coupled Earth System and President of the International Commission on Dynamical Meteorology

GFI

  • +47 55 58 98 46

Thomas.Spengler@uib.no

Ellen Vistes bilde

Ellen Viste

Rådgiver, Bjerknessenteret for klimaforskning

Bjerknessenteret for klimaforskning

  • +47 55 58 43 93

Ellen.Viste@uib.no