Hjem
Meteorologi

Ansatte ved Meteorologi

Muralidhar Adakudlus bilde

Muralidhar Adakudlu

Forsker II

  • +47 55 58 25 94
  • +47 947 30 458

Muralidhar.Adakudlu@uni.no

Anak Bhandaris bilde

Anak Bhandari

Overingeniør

GFI

  • +47 55 58 26 42
  • +47 995 72 631

Anak.Bhandari@uib.no

Line Båseruds bilde

Line Båserud

Stipendiat

GFI

  • +47 55 58 28 52

Line.Baserud@uib.no

Martin Flügges bilde

Martin Flügge

Stipendiat

GFI

  • +47 55 58 26 33

Martin.Flugge@uib.no

Kristine Flacké Haualands bilde

Kristine Flacké Haualand

Stipendiat

GFI

  • +47 55 58 29 27
  • +47 475 10 201

Kristine.Haualand@uib.no

Nils Gunnar Kvamstøs bilde

Nils Gunnar Kvamstø

Professor, Marin dekan, Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

GFI

  • +47 55 58 28 98
  • +47 412 68 923

Nils.Kvamsto@uib.no

Tor Einar de Langes bilde

Tor Einar de Lange

Senioringeniør

GFI

  • +47 55 58 26 87

Tor.Lange@uib.no

Camille Lis bilde

Camille Li

Professor

GFI

  • +47 55 58 37 05
  • +47 458 62 578

Camille.Li@uib.no

Stephanie Mayers bilde

Stephanie Mayer

Forsker II

  • +47 55 58 87 13

Stephanie.Mayer@uni.no

Jan Asle Olseths bilde

Jan Asle Olseth

Professor

GFI

  • +47 55 58 28 92
  • +47 975 77 829

Jan.Olseth@uib.no

Mao-Lin Shens bilde

Mao-Lin Shen

Forsker

GFI

  • +47 55 58 46 54

Maolin.Shen@uib.no

Harald Sodemanns bilde

Harald Sodemann

Professor, Meteorologi (Numerisk modeléring og Atmosfærisk Vannsyklus)

GFI

  • +47 55 58 29 74

Harald.Sodemann@uib.no

Thomas Spenglers bilde

Thomas Spengler

Professor, Director fo the Research School on Changing Climates in the coupled Earth System and President of the International Commission on the Dynamical Meteorology

GFI

  • +47 55 58 98 46

Thomas.Spengler@uib.no

Ellen Vistes bilde

Ellen Viste

Rådgiver, Bjerknessenteret for klimaforskning

  • +47 55 58 43 93

Ellen.Viste@uib.no