Hjem

Kvartære geosystemer

Ansatte ved Kvartære geosystemer

Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, Forskergruppe leder Kvartære Geosystemer

GEO

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Jo Brendryens bilde

Jo Brendryen

Forsker

GEO

  • +47 55 58 26 29

Jo.Brendryen@uib.no

Teena Chauhans bilde

Teena Chauhan

Postdoktor

GEO

  • +47 55 58 33 13

Teena.Chauhan@uib.no

Lisa Griems bilde

Lisa Griem

Stipendiat, Ice2Ice Project (Uni Research Climate)

GEO

  • +47 55 58 98 14
  • +47 925 19 282

Lisa.Griem@uib.no

Berit Oline Blihovde Hjelstuens bilde

Berit Oline Blihovde Hjelstuen

Professor, maringeologi. Programstyreleder

GEO

  • +47 55 58 35 07

Berit.Hjelstuen@uib.no

Eystein Jansens bilde

Eystein Jansen

Professor, in Earth Sciences /Paleoclimatology. Also affiliated with the Bjerknes Centre for Climate Research

GEO

  • +47 55 58 34 91
  • +47 906 18 858

Eystein.Jansen@uib.no

Allegra Liltveds bilde

Allegra Liltved

Vitenskapelig assistent, Forskningsassistent

GEO

Allegra.Liltved@uib.no

Atle Nesjes bilde

Atle Nesje

Professor, Professor II NORCE Uni Research Klima

GEO

  • +47 55 58 36 02
  • +47 913 92 574

Atle.Nesje@uib.no

Kerim Hestnes Nisancioglus bilde

Kerim Hestnes Nisancioglu

Professor, Professor of Climate Dynamics

GEO

  • +47 55 58 98 66
  • +47 980 49 414

Kerim@uib.no

Henrik Sadatzkis bilde

Henrik Sadatzki

Forsker III

  • +47 55 58 35 75

Henrik.Sadatzki@uib.no

Hans Petter Sejrups bilde

Hans Petter Sejrup

Professor

GEO

  • +47 55 58 35 05
  • +47 909 98 028

Hans.Sejrup@uib.no