Hjem
Marin Utviklingsbiologi

Ansatte ved Marin Utviklingsbiologi

Pablo Balseiro Vigos bilde

Pablo Balseiro Vigo

Forsker

BIO

  • +47 55 58 43 96
  • +47 472 84 814

Pablo.Balseiro@uib.no

Nina Karin Ellingsens bilde

Nina Karin Ellingsen

Avdelingsingeniør

BIO

  • +47 930 03 153
  • +47 930 03 153

Nina.Ellingsen@uib.no

Naouel Gharbis bilde

Naouel Gharbi

Forsker II

  • +47 55 58 44 22
  • +47 998 91 790

Naouel.Gharbi@uib.no

Jon Vidar Helviks bilde

Jon Vidar Helvik

Professor

BIO

  • +47 55 58 43 71
  • +47 976 18 925

Vidar.Helvik@uib.no

Ann-Elise Olderbakk Jordals bilde

Ann-Elise Olderbakk Jordal

Senioringeniør

BIO

  • +47 55 58 25 75
  • +47 948 39 094

Ann-Elise.Jordal@uib.no

Rita Karlsens bilde

Rita Karlsen

Avdelingsingeniør

BIO

  • +47 55 58 46 25
  • +47 977 56 995

Rita.Karlsen@uib.no

Harald Kryvis bilde

Harald Kryvi

Professor emeritus

BIO

  • +47 55 58 35 93

Harald.Kryvi@uib.no

Floriana Lais bilde
Tom Ole Nilsens bilde

Tom Ole Nilsen

Førsteamanuensis

BIO

  • +47 55 58 44 16
  • +47 481 03 533

Tom.Nilsen@uib.no

Ivar Rønnestads bilde

Ivar Rønnestad

Professor

BIO

  • +47 55 58 35 86
  • +47 926 47 219

Ivar.Ronnestad@uib.no

Sigurd Stefanssons bilde

Sigurd Stefansson

Professor

BIO

  • +47 55 58 44 70
  • +47 930 84 646

Sigurd.Stefansson@uib.no

Eric Malcolm Thompsons bilde

Eric Malcolm Thompson

Professor

BIO

  • +47 55 58 43 46
  • +47 404 80 441

Eric.Thompson@uib.no

Geir Kåre Totlands bilde

Geir Kåre Totland

Professor emeritus

BIO

  • +47 415 19 088

Geir.Totland@uib.no