Hjem
Arnesen laboratoriet

Gruppen

Lab Retreat, Rallarvegen - Finse

Innhold

Nina Lied Larsen - Lab manager TSM (Nina.Larsen@uib.no)

Kirsten Marie Brønstad - Engineer TSM (Kirsten.Bronstad@uib.no)

Kjellfrid Fosso Haukanes - Engineer TSM (Kjellfrid.Haukanes@uib.no)

Nina Glomnes - Technician (Nina.Glomnes@uib.no)

Laura Kind - Engineer (laura.kind@uib.no)

Camilla Osberg - Senior Engineer (camilla.osberg@uib.no)

Line Myklebust - Researcher (Line.Myklebust@uib.no)

Henriette Aksnes - Researcher (Henriette.Aksnes@uib.no)

Sylvia Varland - visiting researcher, U of Toronto (Sylvia.Varland@uib.no)

Adrian Drazic - Post Doc (Adrian.Drazic@uib.no)

Markus Baumann - Post Doc (Markus.Baumann@uib.no)

Rasmus Ree - Post Doc (Rasmus.Ree@uib.no)

Siri Strømsøy - PhD student (Siri.Stromsoy@uib.no)

Minglu Dai - PhD student (minglu.dai@uib.no)

Nina McTiernan - PhD student (nina.mctiernan@uib.no)

Monica Hellesvik - Master student (Monica.Hellesvik@student.uib.no)

Tobias Beigl - Master/Erasmus student (tobias@beigl5.de)

Karoline Krogstad - Master student (kkr009@student.uib.no)

Christine Darbakk - Master student (Christine.Darbakk@student.uib.no)

Kristine Haugen Furre - Master student (Kristine.Furre@student.uib.no)

Hanne Øye - Master student (hanne.oye@student.uib.no)

Stine Kari Søvik Jørgensen - Master student (stine.jorgensen@student.uib.no)

Tina Drivenes Sture Master student (tina.sture@student.uib.no)

Thomas Arnesen - Professor/Group leader (thomas.arnesen@uib.no)

Principal investigator - Norwegian Cancer Society

Researcher - Department of Surgery - Haukeland University Hospital

 

Tel: +47 55586694

Visiting address:

Department of Biomedicine - 6th floorBuilding for Basic Biological Research (BBB)Jonas Lies vei 915009 Bergen

 

Mailing address:

University of BergenDepartment of BiomedicinePostbox 7804 

N-5020 Bergen, NORWAY