Hjem
Samfunnsgeografi

Ansatte ved Samfunnsgeografi

Ingrid Foss Ballos bilde

Ingrid Foss Ballo

Stipendiat, Universitetet i Bergen, Visiting Research Fellow, Harvard University

GEOGRAFI

  • +47 55 58 89 84

Ingrid.Ballo@uib.no

Knut Hidles bilde

Knut Hidle

Professor

GEOGRAFI

  • +47 55 58 30 67
  • +47 480 10 536

Knut.Hidle@uib.no

Håvard Haarstads bilde

Håvard Haarstad

Professor, Senterleder, Senter for klima og energiomstilling (CET)

GEOGRAFI

  • +47 55 58 45 81
  • +47 934 47 727

Havard.Haarstad@uib.no

Hanna Kvamsåss bilde

Hanna Kvamsås

Stipendiat

GEOGRAFI

  • +47 55 58 80 66
  • +47 992 72 360

Hanna.Kvamsas@uib.no

Odd Inge Steens bilde

Odd Inge Steen

Førsteamanuensis

GEOGRAFI

  • +47 55 58 30 78
  • +47 922 72 305

Odd.Steen@uib.no

Randi Elisabeth Taxts bilde

Randi Elisabeth Taxt

Stipendiat

GEOGRAFI

  • +47 414 79 227
  • +47 414 79 227

afsrt@uib.no

Terje Tvedts bilde

Terje Tvedt

Professor

GEOGRAFI

  • +47 55 58 93 05
  • +47 995 10 162

Terje.Tvedt@uib.no