Hjem

Forskergruppen Historieforståelse, historiebruk og minnepolitikk

Ansatte ved Forskergruppen Historieforståelse, historiebruk og minnepolitikk

Lars L Forsbergs bilde

Lars L Forsberg

Professor, arkeologi

AHKR

  • +47 55 58 20 57

Lars.Forsberg@uib.no

Nils Kolles bilde

Nils Kolle

Førsteamanuensis, historie

AHKR

Nils.Kolle@uib.no

Lisbeth Mikaelssons bilde

Lisbeth Mikaelsson

Professor emerita, religionsvitenskap

AHKR

Lisbeth.Mikaelsson@uib.no

Eva Remes bilde

Eva Reme

Førsteamanuensis, kulturvitenskap

AHKR

  • +47 55 58 22 15

Eva.Reme@uib.no

Torunn Selbergs bilde

Torunn Selberg

Professor emerita, kulturvitenskap

AHKR

Torunn.Selberg@uib.no

Arne Sollis bilde

Arne Solli

Førsteamanuensis, historie

AHKR

  • +47 55 58 89 50

Arne.Solli@uib.no

Henriette Hop Wendelbos bilde

Henriette Hop Wendelbo

Seniorkonsulent, Programkoordinator for bachelorprogram i pedagogikk, spesialpedagogikk og master i pedagogikk/IKT

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 86 71

Henriette.Hop@uib.no

Hans-Jakob Ågotness bilde

Hans-Jakob Ågotnes

Professor, kulturvitenskap

AHKR

  • +47 55 58 22 08

Hans-Jakob.Agotnes@uib.no