Hjem
Forskergruppe for språktesting og språkvurdering

Ansatte ved Forskergruppe for språktesting og språkvurdering

Anne-Britt Glittenberg Elvegårds bilde

Anne-Britt Glittenberg Elvegård

Universitetslektor, Språktestutvikler

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 80 96

Anne-britt.Elvegard@uib.no

Craig Grocotts bilde

Craig Grocott

Stipendiat, Consultant

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 48 77

Craig.Grocott@uib.no

Hildegunn Lahlum Helnesss bilde

Hildegunn Lahlum Helness

Universitetslektor, Språktestutvikler

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 81 44

Hildegunn.Helness@uib.no

Anders Johannessen Fikkes bilde

Anders Johannessen Fikke

Høgskolelærer/øvingslærer, språkprøveutvikler, vitenskapelig assistent

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 81 42

Anders.Fikke@uib.no

Harold Lopezs bilde

Harold Lopez

Rådgiver, Grafisk Design, Illustrasjon

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 31 57

Harold.Lopez@uib.no

Camilla Blokhus Svenssons bilde

Camilla Blokhus Svensson

Høgskolelærer/øvingslærer, språktestutvikler og kursholder

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 81 46
  • +47 450 35 613

Camilla.Svensson@uib.no