Hjem
Forskergruppe for språktesting og språkvurdering

Ansatte ved Forskergruppe for språktesting og språkvurdering

Anne-Britt Glittenberg Elvegårds bilde

Anne-Britt Glittenberg Elvegård

Universitetslektor, Språktestutvikler

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 80 96

Anne-britt.Elvegard@uib.no

Anders Johannessen Fikkes bilde

Anders Johannessen Fikke

Høgsk-/øvingslærer, språkprøveutvikler, vitenskapelig assistent

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 81 42
  • +47 971 87 232

Anders.Fikke@uib.no

Craig Grocotts bilde

Craig Grocott

Stipendiat, Consultant

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 48 77

Craig.Grocott@uib.no

Hildegunn Lahlum Helnesss bilde

Hildegunn Lahlum Helness

Universitetslektor, Språktestutvikler

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 81 44

Hildegunn.Helness@uib.no

Kristin Nord Hickss bilde

Kristin Nord Hicks

Universitetslektor

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 81 81

Kristin.Hicks@uib.no

Camilla Blokhus Svenssons bilde

Camilla Blokhus Svensson

Høgsk-/øvingslærer, språktestutvikler og kursholder

FREMMEDSPRAK

  • +47 55 58 81 46
  • +47 450 35 613

Camilla.Svensson@uib.no