Hjem
Forskergruppen Antikken og den klassiske tradisjonen

Ansatte ved Forskergruppen Antikken og den klassiske tradisjonen

Knut Ove Arntzens bilde

Knut Ove Arntzen

Professor, teatervitenskap

LLE

  • +47 55 58 29 68
  • +47 920 69 995

Knut.Arntzen@uib.no

Jørgen Bakkes bilde

Jørgen Bakke

Førsteamanuensis, kunsthistorie

LLE

  • +47 55 58 31 01

Jorgen.Bakke@uib.no

Per Olav Folgerøs bilde

Per Olav Folgerø

Førsteamanuensis, kunsthistorie

LLE

  • +47 55 58 32 44
  • +47 954 71 808

Per.Folgero@uib.no

Keld Hyldigs bilde

Keld Hyldig

Førsteamanuensis, teatervitenskap

LLE

  • +47 55 58 83 54

Keld.Hyldig@uib.no

Bente Knold Kiilerichs bilde

Bente Knold Kiilerich

Professor, kunsthistorie

LLE

  • +47 55 58 32 05

Bente.Kiilerich@uib.no

Arild Linnebergs bilde

Arild Linneberg

Professor, allmenn litteraturvitenskap

LLE

  • +47 55 58 80 88

Arild.Linneberg@uib.no

Pär Ola Sandins bilde

Pär Ola Sandin

Professor, klassiske fag (gresk)

LLE

  • +47 55 58 24 41
  • +47 941 27 276

Par.Sandin@uib.no

Gjert Frimann Vestrheims bilde

Gjert Frimann Vestrheim

Professor, klassiske fag (gresk)

LLE

  • +47 55 58 22 97

Gjert.Vestrheim@uib.no

Matti Garnes Wiiks bilde

Matti Garnes Wiik

Førsteamanuensis, klassiske fag (latin)

LLE

  • +47 55 58 83 86

Matti.Wiik@uib.no