Hjem
Senter for geobiologi
Hasan Arsins bilde

Hasan Arsin

Overingeniør

GEO

  • +47 55 58 64 22

Hasan.Arsin@uib.no

Jo Brendryens bilde

Jo Brendryen

Forsker

GEO

  • +47 55 58 26 29

Jo.Brendryen@uib.no

Siv Hjorth Dundass bilde

Siv Hjorth Dundas

Senioringeniør

GEO

  • +47 55 58 35 24

Siv.Dundas@uib.no

Bjarte Hannisdals bilde

Bjarte Hannisdal

Førsteamanuensis

GEO

  • +47 55 58 87 63
  • +47 959 72 740

Bjarte.Hannisdal@uib.no

Rolf Birger Pedersens bilde

Rolf Birger Pedersen

Professor, Senterleder

GEO

  • +47 55 58 35 17
  • +47 913 30 278

Rolf.Pedersen@uib.no

Ida Helene Steens bilde

Ida Helene Steen

Professor

BIO

  • +47 55 58 83 75

Ida.Steen@uib.no

Ingunn Hindenes Thorseths bilde

Ingunn Hindenes Thorseth

Instituttleder, professor

GEO

  • +47 55 58 34 28
  • +47 415 28 683

Ingunn.Thorseth@uib.no

Ole Tumyrs bilde

Ole Tumyr

Senioringeniør, Leder for Laboratoriegruppen

GEO

  • +47 55 58 33 87

Ole.Tumyr@uib.no

Joana R Xaviers bilde

Joana R Xavier

Førsteamanuensis, SponGES scientific manager

BIO

  • +47 452 62 243

Joana.Xavier@uib.no

Lise Øvreåss bilde

Lise Øvreås

Professor, Geomikrobiologi

BIO

  • +47 55 58 26 75
  • +47 992 36 392

Lise.Ovreas@uib.no