Hjem

Geofysisk institutt

Ledelse og administrasjon

Instituttleder

Nils Gunnar Kvamstø 
Nils.Kvamsto@uib.no
Tlf: 55 58 28 98

Stedfortreder

Joachim Reuder
Joachim.Reuder@uib.no
Tlf: 55 58 84 33

Administrasjonssjef

Kristin Kalvik
kristin.kalvik@uib.no
Tlf. 55 58 26 01

 

Ekspedisjon

Elin Anne Rød
Elin.Rod@uib.no
Tlf. 55 58 26 00

Forskningskoordinator

Friederike Hoffmann
friederike.hoffmann@uib.no
Tlf: 55 58 87 95

Studieadministrasjon

Elin Sletbakk
Elin.Sletbakk@uib.no 
Tlf: 55 58 28 93

Elisabeth Aase Sæther
Elisabeth.Sether@uib.no 
Tlf: 55 58 26 04

For generelle henvendelser, ta kontakt på studieveileder@gfi.uib.no

Primærkontakt personalsaker

Victoria Chimhutu
Victoria.Chimhutu@uib.no 
Tlf: 55 58 42 41
Arbeidstid på Geofysisk institutt mandag, onsdag og torsdag.