Hjem
Institutt for fysikk og teknologi

Ansatte ved Institutt for fysikk og teknologi

Bjørn Johan Arntzens bilde
Laszlo Pal Csernais bilde

Laszlo Pal Csernai

Ekstern, Professor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 02
  • +47 958 01 886

Laszlo.Csernai@uib.no

Geir Erslands bilde

Geir Ersland

Førsteamanuensis

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 68
  • +47 908 86 749

Geir.Ersland@uib.no

Grete Kvamme Erslands bilde

Grete Kvamme Ersland

Administrasjonssjef

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 59
  • +47 975 14 907

Grete.Ersland@uib.no

Øyvind Frettes bilde

Øyvind Frette

Instituttleder

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 60
  • +47 995 23 142

Oyvind.Frette@uib.no

Arne Graues bilde

Arne Graue

Professor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 21
  • +47 948 06 935

Arne.Graue@uib.no

Geir Anton Johansens bilde

Geir Anton Johansen

Professor, Leder av Smart Ocean - Senter for forskningsdrevet innovasjon

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 45
  • +47 911 43 615

GeirAnton.Johansen@uib.no

Per Lundes bilde

Per Lunde

Professor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 86
  • +47 994 93 901

Per.Lunde@uib.no

Sider