Hjem

Institutt for fysikk og teknologi

Ansatte ved Institutt for fysikk og teknologi

Johan Almes bilde

Johan Alme

Førsteamanuensis, Mikroelektronikk

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 46

Johan.Alme@uib.no

Bjørn Johan Arntzens bilde
Laszlo Csernais bilde

Laszlo Csernai

Professor, Professor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 02
  • +47 958 01 886

Laszlo.Csernai@uib.no

Grete Kvamme Erslands bilde

Grete Kvamme Ersland

Administrasjonssjef

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 59
  • +47 975 14 907

Grete.Ersland@uib.no

Cecilie Evjens bilde

Cecilie Evjen

Rådgiver, forskningskoordinator ekstern finansiering

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 48
  • +47 458 54 535

Cecilie.Evjen@uib.no

Torstein Frantzens bilde
Øyvind Frettes bilde

Øyvind Frette

Instituttleder

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 60
  • +47 995 23 142

Oyvind.Frette@uib.no

Gjert Furhovdens bilde
Arne Graues bilde

Arne Graue

Professor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 21
  • +47 948 06 935

Arne.Graue@uib.no

Per Lundes bilde

Per Lunde

Professor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 86
  • +47 994 93 901

Per.Lunde@uib.no

Sider