Hjem

Institutt for fysikk og teknologi

Administrativt og teknisk ansatte ved Institutt for fysikk og teknologi

Grete Kvamme Erslands bilde

Grete Kvamme Ersland

Administrasjonssjef

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 59
  • +47 975 14 907

Grete.Ersland@uib.no

Cecilie Evjens bilde

Cecilie Evjen

Rådgiver, forskningskoordinator ekstern finansiering

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 48
  • +47 458 54 535

Cecilie.Evjen@uib.no

Torstein Frantzens bilde
Øyvind Frettes bilde

Øyvind Frette

Instituttleder

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 60
  • +47 995 23 142

Oyvind.Frette@uib.no

Gjert Furhovdens bilde

Gjert Furhovden

Førstekonsulent

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 61
  • +47 924 63 875

Gjert.Furhovden@uib.no

Roald Langøens bilde
Therese Moretto Jørgensens bilde

Therese Moretto Jørgensen

Seniorrådgiver, Senior research scientist and adviser on research management and planning.

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 38
  • +47 486 36 554

Therese.Jorgensen@uib.no

Villy Nielsens bilde

Villy Nielsen

Førstebetjent

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 17 86
  • +47 992 05 998

Villy.Nielsen@uib.no

Werner Olsens bilde

Werner Olsen

Overingeniør, Elektronikk

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 44

Werner.Olsen@uib.no

Jakob J. Stamness bilde

Jakob J. Stamnes

Professor Emeritus

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 18
  • +47 957 70 066

Jakob.Stamnes@uib.no

Ganesh  Tambaves bilde

Ganesh Tambave

Overingeniør, Upgrade of ALICE Inner Tracker System (ITS) readout electronics

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 402 09 291

Ganesh.Tambave@uib.no