Hjem

Institutt for fysikk og teknologi

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for fysikk og teknologi

Johan Almes bilde

Johan Alme

Førsteamanuensis, Mikroelektronikk

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 46

Johan.Alme@uib.no

Bjørn Johan Arntzens bilde
Laszlo Csernais bilde

Laszlo Csernai

Professor, Professor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 02
  • +47 958 01 886

Laszlo.Csernai@uib.no

Øyvind Frettes bilde

Øyvind Frette

Instituttleder

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 60
  • +47 995 23 142

Oyvind.Frette@uib.no

Arne Graues bilde

Arne Graue

Professor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 21
  • +47 948 06 935

Arne.Graue@uib.no

Børge Hamres bilde

Børge Hamre

Førsteamanuensis

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 54
  • +47 481 95 553

Borge.Hamre@uib.no

Michael Hesses bilde
Per Lundes bilde

Per Lunde

Professor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 86
  • +47 994 93 901

Per.Lunde@uib.no

Johan Stadsness bilde

Johan Stadsnes

Professor emeritus

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 48
  • +47 480 96 659

Johan.Stadsnes@uib.no

Ganesh  Tambaves bilde

Ganesh Tambave

Postdoktor, Upgrade of ALICE TPC readout electronics

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 402 09 291

Ganesh.Tambave@uib.no

Sider