Hjem

Institutt for fysikk og teknologi

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for fysikk og teknologi

Johan Stadsness bilde

Johan Stadsnes

Professor emeritus

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 48
  • +47 480 96 659

Johan.Stadsnes@uib.no

Camilla Hanquist Stokkevågs bilde

Camilla Hanquist Stokkevåg

Førsteamanuensis, Stipendiat Helse Vest. Modellering av stråleindusert kreft som følge av strålebehandling

Institutt for fysikk og teknologi

Camilla.Stokkevag@uib.no

Camilla Sætres bilde

Camilla Sætre

Førsteamanuensis, Havteknologi / Ocean technology

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 83 08

Camilla.Satre@uib.no

Hilde Nesse Tyssøys bilde

Hilde Nesse Tyssøy

Forsker, Gruppeleiar ved Birkelandsenteret for romforskning

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 83 03

Hilde.Nesse@uib.no

Arild Velures bilde

Arild Velure

Stipendiat, Mikroelektronikk

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 930 03 869

Arild.Velure@uib.no

Kristian Ytre-Hauges bilde

Kristian Ytre-Hauge

Forsker, Prosjektleder for mikrodosimetri i partikkelterapi - 3D microdosimetry and studies of the Relative Biological Effectiveness (RBE) in proton- and carbon ion therapy

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 980 30 101

Kristian.Ytre-Hauge@uib.no

Nikolai Østgaards bilde

Nikolai Østgaard

Professor, Leader of Birkeland Centre for Space Science

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 94
  • +47 472 70 653

Nikolai.Ostgaard@uib.no

Sider