Hjem
Institutt for fysikk og teknologi

Ansatte ved Institutt for fysikk og teknologi

Kjartan Olafssons bilde

Kjartan Olafsson

Førsteamanuensis

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 52
  • +47 952 65 140

Kjartan.Olafsson@uib.no

Werner Olsens bilde

Werner Olsen

Spesialbibliotekar, Elektronikk

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 44

Werner.Olsen@uib.no

Terje Restads bilde

Terje Restad

Prosjektleder, Administrativ leder for SFI Smart Ocean

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 44 61
  • +47 480 14 153

Terje.Restad@uib.no

Johan Stadsness bilde

Johan Stadsnes

Professor emeritus

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 48
  • +47 480 96 659

Johan.Stadsnes@uib.no

Camilla Hanquist Stokkevågs bilde

Camilla Hanquist Stokkevåg

Førsteamanuensis, Stipendiat Helse Vest. Modellering av stråleindusert kreft som følge av strålebehandling

Institutt for fysikk og teknologi

Camilla.Stokkevag@uib.no

Camilla Sætres bilde

Camilla Sætre

Førsteamanuensis, Havteknologi / Ocean technology

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 83 08

Camilla.Satre@uib.no

Ganesh  Tambaves bilde

Ganesh Tambave

Overingeniør, Upgrade of ALICE Inner Tracker System (ITS) readout electronics

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 402 09 291

Ganesh.Tambave@uib.no

Hilde Nesse Tyssøys bilde

Hilde Nesse Tyssøy

Forsker, Gruppeleiar ved Birkelandsenteret for romforskning

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 83 03
  • +47 473 12 744

Hilde.Nesse@uib.no

Kristian Smeland Ytre-Hauges bilde

Kristian Smeland Ytre-Hauge

Førsteamanuensis, Prosjektleder for mikrodosimetri i partikkelterapi - 3D microdosimetry and studies of the Relative Biological Effectiveness (RBE) in proton- and carbon ion therapy

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 81
  • +47 980 30 101

Kristian.Ytre-Hauge@uib.no

Nikolai Østgaards bilde

Nikolai Østgaard

Professor, Leader of Birkeland Centre for Space Science

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 94
  • +47 472 70 653

Nikolai.Ostgaard@uib.no

Sider