Hjem
Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Ansatte ved Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Abdella Amano Abdos bilde

Abdella Amano Abdo

Ph.d.-kandidat, Joint degree UiB and Hawassa University

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Abdella.Abdo@uib.no

Berit Angelskårs bilde

Berit Angelskår

Seniorrådgiver, klyngefasilitator for Alrek helseklynge

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 61 80

Berit.Angelskar@uib.no

Jan Magnus Bjordals bilde

Jan Magnus Bjordal

Professor, Director, Health Sciences

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 60 37
  • +47 917 79 832

Jan.Bjordal@uib.no

Knut Eirik Ringheim Eliassens bilde

Knut Eirik Ringheim Eliassen

Førsteamanuensis, fagområde for allmennmedisin, Leder av forskningsgruppen SMIL

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Knut.Eliassen@uib.no

Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsens bilde

Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsen

Professor, Senter for internasjonal helse

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 85 53
  • +47 977 65 015

Ingunn.Engebretsen@uib.no

Lars Thore Fadness bilde

Lars Thore Fadnes

Professor, Allmennmedisin

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 83 89
  • +47 977 04 360

Lars.Fadnes@uib.no

Knut Fylkesness bilde

Knut Fylkesnes

Professor emeritus, Senter for internasjonal helase

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 85 76
  • +47 915 35 360

Knut.Fylkesnes@uib.no

Sider