Hjem

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Ansatte ved Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Jan Magnus Bjordals bilde

Jan Magnus Bjordal

Professor, Director, Health Sciences

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 60 37
  • +47 917 79 832

Jan.Bjordal@uib.no

Ingunn Marie S. Engebretsens bilde

Ingunn Marie S. Engebretsen

Professor, Senter for internasjonal helse

Senter for internasjonal helse

  • +47 55 58 85 53
  • +47 977 65 015

Ingunn.Engebretsen@uib.no

Linda Karin Forshaws bilde

Linda Karin Forshaw

Seniorkonsulent, Studiekonsulent

Senter for internasjonal helse

  • +47 55 58 85 69

Linda.Forshaw@uib.no

Knut Fylkesness bilde

Knut Fylkesnes

Professor emeritus, Emeritus, Senter for internasjonal helase

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 85 76
  • +47 915 35 360

Knut.Fylkesnes@uib.no

Wegdan Hashas bilde

Wegdan Hasha

Stipendiat, - PhD Candidate, University of Bergen (Norway), 2017 -

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 63 98
  • +47 902 39 341

Wegdan.Hasha@uib.no

Kjell Haugs bilde

Kjell Haug

Professor emeritus

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 61 36
  • +47 901 03 895

Kjell.Haug@uib.no

Sider