Hjem
Styre og ledelse
Valgperioden 1.8.2017-31.7.2021

Universitetsstyrets medlemmer

Innhold

Periode 1.8.2018-31.7.2019

MedlemmerVaramedlemmer
Rektor Dag Rune OlsenProrektor Margaret Hagen
Fast ansatte  i undersvisnings- og forskerstilling: 
Kjersti Fløttum
Petter Erling Bjørstad
1. Inga Berre
2. Nina Langeland
Midlertidig ansatte i undervisnings- og forskerstilling
(1.8.2019-31.7.2020):
 
Erik Hovden

1. Frida Kathrine Sofie Mathisen
2. Jenny Krutzinna
3. Vivian Woodfin

Teknisk/administrativt ansatte: 
Jørgen Melve1. Randi Heimvik
2. Kristin Kalvik
3. Frode Randal
Studentene (1.8.2019-31.7.2020): 
Lise Carlsen1. Anette Arneberg
2. Vilde Friis Ruud
3. Hanna Langlo Handeland
  
Gard Aasmund Skulstad1. Andreas Trohjell
2.Erlend S. Grønvold
 
Eksterne medlemmer: 
Hanne Foss Hansen
Bjørn K. Haugland
Marianne Møgster
Bjørn Østbø
1. Marit Warncke
2. Sven Marius Urke


Universitetsdirektøren er sekretær for universitetsstyret og Sekretariat for universitetsledelsen er sekretariat for styret.