Hjem
Stian Abbedissens bilde

Stian Abbedissen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 12
  • +47 406 35 783

Stian.Abbedissen@uib.no

Howaida Faisal Abdelrahmans bilde

Howaida Faisal Abdelrahman

Rådgiver, Administrative Coordinator Bergen Summer Research School (BSRS)

  • +47 55 58 49 90

Howaida.Abdelrahman@uib.no

Sarah Christin Agas bilde

Sarah Christin Aga

Vit. assistent

Sosiologisk institutt

  • +47 55 58 91 68
  • +47 55 58 91 68

sarah.aga@uib.no

Hicham Aguenys bilde
Guro Akres bilde

Guro Akre

Seniorrådgiver, Forskningskoordinator, administrasjon, rådgiver ved SEFAS og LEAD AI

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 25 35

Guro.Akre@uib.no

Ylva Maria Solum Aksness bilde

Ylva Maria Solum Aksnes

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet, Naturhistorisk museum

Universitetsmuseet i Bergen

ylva.aksnes@uib.no

Kjersti Aksnes-Hoplands bilde

Kjersti Aksnes-Hopland

Univ.bibliotekar, Fagkontakt for psykologstudiet, bachelor i generell psykologi og masterprogram i psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 21

Kjersti.Aksnes-Hopland@uib.no

Guttorm Alendals bilde

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

guttorm.alendal@uib.no

Andreas Alexanders bilde

Andreas Alexander

Postdoktor, MSCA SEAS fellowship in ice-ocean interactions

Institutt for geovitenskap

andreas.alexander@uib.no

Daniel Stølen Almes bilde

Daniel Stølen Alme

Overingeniør, Teknisk koordinator for arrangementer i Universitetsaulaen

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 18
  • +47 930 24 021
  • +47 930 24 021

Daniel.Alme@uib.no

Sider