Hjem
Stian Abbedissens bilde

Stian Abbedissen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 12
  • +47 406 35 783

Stian.Abbedissen@uib.no

Guro Akres bilde

Guro Akre

Rådgiver, Forskningsrådgiver, Koordinator

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 25 35

Guro.Akre@uib.no

Karoline Aksness bilde

Karoline Aksnes

Seniorkonsulent, forskarutdanninga, ph.d.-koordinator, studiekonsulent for japansk og kinesisk.

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 78

Karoline.Aksnes@uib.no

Kjersti Aksnes-Hoplands bilde

Kjersti Aksnes-Hopland

Univ.bibliotekar, Fagkontakt for psykologstudiet, bachelor i generell psykologi og masterprogram i psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 21

Kjersti.Aksnes-Hopland@uib.no

Guttorm Alendals bilde

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

Guttorm.Alendal@uib.no

Alex Focus Alexanders bilde

Alex Focus Alexander

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 80
  • +47 416 41 147

Alexander.Alex.Focus@uib.no

Daniel Stølen Almes bilde

Daniel Stølen Alme

Overingeniør, Assisterende arrangementsteknisk koordinator for Universitetsaulaen

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 18

Daniel.Alme@uib.no

Mette Rekk Alsagers bilde

Mette Rekk Alsager

FØRSTEKONSULENT

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 98
  • +47 926 99 922

Mette.Alsager@uib.no

Lise Skålvik Ambles bilde

Lise Skålvik Amble

Seniorkonsulent, Hovedverneombud på Det medisinske fakultet

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 29

Lise.Amble@uib.no

Hesham  Amins bilde

Hesham Amin

Stipendiat, BRuSH Research Group

Klinisk institutt 2

  • +47 939 72 698

Hesham.Amin@uib.no

Marit Kjeksrud Amundsens bilde

Marit Kjeksrud Amundsen

Rådgiver, Prosjektkoordinator ved Arena for forskingskommunikasjon

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 47
  • +47 958 98 506

Marit.Amundsen@uib.no

Katie Anderss bilde

Katie Anders

Seniorrådgiver, Seksjon for eksternfinansiering

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 49 59
  • +47 919 92 358

Katie.Anders@uib.no

Øivin Andersens bilde

Øivin Andersen

1011 Førsteamanuensis, allmenn lingvistikk

  • +47 55 58 22 66
  • +47 411 01 976

Oivin.Andersen@uib.no

Heidi Lie Andersens bilde

Heidi Lie Andersen

Førsteamanuensis, Botanikk

Universitetshagene

  • +47 55 58 33 20
  • +47 482 25 617

Heidi.Andersen@uib.no

Sider