Hjem
Howaida Faisal Abdelrahmans bilde

Howaida Faisal Abdelrahman

Seniorkonsulent, Administrative Coordinator Bergen Summer Research School (BSRS)

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 49 90

Howaida.Abdelrahman@uib.no

Hebatalla Abdelrazeks bilde

Hebatalla Abdelrazek

Postdoktor, Clinical Immunologist and cell therapy

Klinisk institutt 2

  • +47 22 84 55 75
  • +47 467 19 136

Heba.Abdelrazek@uib.no

Muralidhar Adakudlus bilde

Muralidhar Adakudlu

Forsker II

  • +47 55 58 25 94
  • +47 947 30 458

Muralidhar.Adakudlu@uni.no

Elyes Ahmeds bilde

Elyes Ahmed

Postdoktor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 57
  • +47 947 26 120

Elyes.Ahmed@uib.no

Guro Akres bilde
Karoline Aksness bilde

Karoline Aksnes

Seniorkonsulent, Phd-koordinator, studiekonsulent for japansk og kinesisk.

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 78

Karoline.Aksnes@uib.no

Kjersti Aksnes-Hoplands bilde

Kjersti Aksnes-Hopland

Universitetsbibliotekar, Fagkontakt for Psykologstudiet & Bachelor i generell psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 21

Kjersti.Aksnes-Hopland@uib.no

Guttorm Alendals bilde

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

Guttorm.Alendal@uib.no

Alex Focus Alexanders bilde

Alex Focus Alexander

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 80
  • +47 416 41 147

Alexander.Alex.Focus@uib.no

Johan Almes bilde

Johan Alme

Førsteamanuensis, Mikroelektronikk

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 46

Johan.Alme@uib.no

Daniel Stølen Almes bilde

Daniel Stølen Alme

Overingeniør, Assisterende arrangementsteknisk koordinator

IT-avdelingen

  • +47 930 24 021

Daniel.Alme@uib.no

Sider