Hjem
Stian Abbedissens bilde

Stian Abbedissen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 12
  • +47 406 35 783

Stian.Abbedissen@uib.no

Howaida Faisal Abdelrahmans bilde

Howaida Faisal Abdelrahman

Seniorkonsulent, Administrative Coordinator Bergen Summer Research School (BSRS)

  • +47 55 58 49 90

Howaida.Abdelrahman@uib.no

Abdella Amano Abdos bilde
Hicham Aguenys bilde

Hicham Agueny

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 27 64
  • +47 486 53 691

hicham.agueny@uib.no

Ylva Maria Solum Aksness bilde

Ylva Maria Solum Aksnes

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet, Naturhistorisk museum

Universitetsmuseet i Bergen

Ylva.Aksnes@student.uib.no

Kjersti Aksnes-Hoplands bilde

Kjersti Aksnes-Hopland

Univ.bibliotekar, Fagkontakt for psykologstudiet, bachelor i generell psykologi og masterprogram i psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 21

Kjersti.Aksnes-Hopland@uib.no

Guttorm Alendals bilde

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

guttorm.alendal@uib.no

Daniel Stølen Almes bilde

Daniel Stølen Alme

Overingeniør, Teknisk koordinator for arrangementer i Universitetsaulaen

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 18
  • +47 930 24 021
  • +47 930 24 021

Daniel.Alme@uib.no

Synne Alnes bilde

Synne Alne

Rådgiver, HR-avdelingen / Det juridiske fakultet

HR-avdelingen

  • +47 55 58 93 20

Synne.Alne@uib.no

Sider