Hjem
Stian Abbedissens bilde

Stian Abbedissen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 12
  • +47 406 35 783

Stian.Abbedissen@uib.no

Abdella Amano Abdos bilde

Abdella Amano Abdo

Ph.d.-kandidat, Joint degree UiB and Hawassa University

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Abdella.Abdo@uib.no

Jamie Lee Akerss bilde

Jamie Lee Akers

Stipendiat

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 54
  • +47 906 92 285

Jamie.Akers@uib.no

Kjersti Aksnes-Hoplands bilde

Kjersti Aksnes-Hopland

Univ.bibliotekar, Fagkontakt for psykologstudiet, bachelor i generell psykologi og masterprogram i psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 21

Kjersti.Aksnes-Hopland@uib.no

Guttorm Alendals bilde

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

Guttorm.Alendal@uib.no

Alex Focus Alexanders bilde

Alex Focus Alexander

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 80
  • +47 416 41 147

Alexander.Alex.Focus@uib.no

Daniel Stølen Almes bilde

Daniel Stølen Alme

Overingeniør, Assisterende arrangementsteknisk koordinator for Universitetsaulaen

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 18

Daniel.Alme@uib.no

Francisca Caceres Altamiranos bilde

Francisca Caceres Altamirano

Seniorkonsulent, Programkoordinator for masterprogrammene i helsefremmende arbeid og helspsykologi, barnevern og Global Development Theory and Practice

Institutt for helse, miljø og likeverd (HEMIL)

  • +47 55 58 89 38

Francisca.Altamirano@uib.no

Lise Skålvik Ambles bilde

Lise Skålvik Amble

Seniorkonsulent, Hovedverneombud på Det medisinske fakultet

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 29

Lise.Amble@uib.no

Marit Kjeksrud Amundsens bilde

Marit Kjeksrud Amundsen

Rådgiver, Prosjektkoordinator ved Arena for forskingskommunikasjon

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 47
  • +47 958 98 506

Marit.Amundsen@uib.no

Katie Anderss bilde

Katie Anders

Seniorrådgiver, Seksjon for eksternfinansiering

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 49 59
  • +47 919 92 358

Katie.Anders@uib.no

Heidi Lie Andersens bilde

Heidi Lie Andersen

Førsteamanuensis, Botanikk

Universitetshagene

  • +47 55 58 33 20
  • +47 482 25 617

Heidi.Andersen@uib.no

Sider