Hjem
Tor Mathias Bastiansens bilde

Tor Mathias Bastiansen

Seniorkonsulent, Driftsøkonom - Informatikk, Geofysisk, Bjerknessenteret

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 89
  • +47 476 38 547

torb@uib.no

Quynh Giao Thi Dos bilde

Quynh Giao Thi Do

Seniorkonsulent, FAGSPESIALIST 1 (FTI, II, MATNAT, Backup andre institutter ved behov.)

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 45 22

Quynh-Giao.Do@uib.no

Linda Emdals bilde

Linda Emdal

Seniorrådgiver, Fagleder prosjektøkonomi. Prosjektøkonom for Institutt for geovitenskap, forskergruppene Geodynamikk og Bassengstudier

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 91 93

Linda.Emdal@uib.no

Dagfinn Høybergs bilde

Dagfinn Høyberg

Seniorkonsulent, Driftsøkonom (MN felles, MN sekretariatet, IFT og MI)

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 27 84
  • +47 911 84 252

Dagfinn.Hoyberg@uib.no

Charlotte Lillefjære-Tertnæss bilde

Charlotte Lillefjære-Tertnæs

Administrasjonssjef, Sosiologisk institutt, Institutt for sammenliknende politikk og Institutt for administrasjon og organisasjonsvitenskap

Institutt for sammenliknende politikk

  • +47 55 58 24 31
  • +47 936 76 978

Charlotte.Lillefjaere@uib.no

Terje Restads bilde

Terje Restad

Prosjektleder, Administrativ leder for SFI Smart Ocean

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 44 61
  • +47 480 14 153

Terje.Restad@uib.no

Eli  Vikdals bilde

Eli Vikdal

Seniorkonsulent, Fagspesialist lønn/økonomi MN-fak (GEO, KI, MNFAK, II og MI)

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 34 76

Eli.Vikdal@uib.no

Andreas Wefrings bilde

Andreas Wefring

Rådgiver, Økonom/prosjektøkonom

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 87 17
  • +47 944 37 078

Andreas.Wefring@uib.no

Gro Aases bilde

Gro Aase

Administrasjonssjef, Fellesadministrasjonen for Institutt for geografi og Institutt for sosialantropologi

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 92 57
  • +47 916 65 398

Gro.Aase@uib.no