Hjem
Tone Bergans bilde

Tone Bergan

Seniorrådgiver, Psykologspesialist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 63
  • +47 976 12 124

Tone.Bergan@uib.no

Jan Frode Knarviks bilde

Jan Frode Knarvik

Seniorrådgiver, Jurist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 10
  • +47 472 72 951

Jan.Knarvik@uib.no

Mona Grindheim Matres bilde

Mona Grindheim Matre

Seniorrådgiver, Faggruppeleder for rekruttering

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 05
  • +47 944 97 334

Mona.Matre@uib.no

Trine Moes bilde

Trine Moe

Seniorrådgiver, BOTT Økonomi og lønn, forvaltning

HR-avdelingen

  • +47 992 37 147
  • +47 992 37 147

Trine.Moe@uib.no

Britt Karin Muris bilde

Britt Karin Muri

Underdirektør, Acting Deputy Director General, HR

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 11
  • +47 406 24 412

Britt-Karin.Muri@uib.no

Lars H. Aarøs bilde

Lars H. Aarø

Overingeniør, Miljøkoordinator

HR-avdelingen

  • +47 55 58 46 50

Lars.Aaro@uib.no