Hjem
Lise Skålvik Ambles bilde

Lise Skålvik Amble

Seniorkonsulent, Hovedverneombud på Det medisinske fakultet

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 29

Lise.Amble@uib.no

Marit Bergheims bilde

Marit Bergheim

Seniorkonsulent, Koordinator informasjonssenteret, FS-superbruker, timeplankoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 70

Marit.Bergheim@uib.no

Øyvind Byrkjedal-Bendiksens bilde

Øyvind Byrkjedal-Bendiksen

Seniorkonsulent, Studiekoordinator for felles studieadministrasjon

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 25 69

Oyvind.Bendiksen@uib.no

Ingrid Christensens bilde

Ingrid Christensen

Seksjonssjef, Leder for studieseksjonen ved Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 47 59
  • +47 481 90 612

Ingrid.Christensen@uib.no

Turid Gald Daaes bilde

Turid Gald Daae

Førstekonsulent, Eksamenskonsulent for spansk, italiensk, kinesisk og japansk.

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 60

Turid.Daae@uib.no

Hilde Ellefsens bilde

Hilde Ellefsen

Seniorkonsulent, Fellesadministrasjonen for Institutt for geografi og Institutt for sosialantropologi

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 92 63

Hilde.Ellefsen@uib.no

Ørjan Lerens bilde

Ørjan Leren

Seksjonssjef, fungerende assisterende fakultetsdirektør

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 64 85

Orjan.Leren@uib.no