Hjem
Marit Bergheims bilde

Marit Bergheim

Seniorkonsulent, Koordinator informasjonssenteret, FS-superbruker, timeplankoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 70

Marit.Bergheim@uib.no

Ingrid Christensens bilde

Ingrid Christensen

Seksjonssjef, Leder for studieseksjonen ved Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 47 59
  • +47 481 90 612

Ingrid.Christensen@uib.no

Turid Daaes bilde

Turid Daae

Førstekonsulent, Eksamenskonsulent for spansk, italiensk, kinesisk og japansk.

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 60

Turid.Daae@uib.no

Tore Tolleshaug Lillebøs bilde

Tore Tolleshaug Lillebø

Seniorkonsulent, Studiekoordinator for felles studieadministrasjon ved K1&K2

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 30 63

Tore.Lillebo@uib.no

Susanne Meidells bilde

Susanne Meidell

Førstekonsulent, Studieseksjonen, ansvarlig for master i helsevitenskap

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 61 78

Susanne.Meidell@uib.no

Maria Svåsands bilde

Maria Svåsand

Seniorkonsulent, Programkoordinator for årsstudiet i psykologi og årsstudiet i pedagogikk

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 86 62

Maria.Svasand@uib.no

Hilde Trosviks bilde

Hilde Trosvik

Seniorkonsulent, Programkoordinator for profesjonsstudiet i psykologi

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 86 55

Hilde.Trosvik@uib.no