Hjem
Ragnhild Lie Andersons bilde

Ragnhild Lie Anderson

Førsteamanuensis, nordisk fagdidaktikk/språk

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 94 89
  • +47 414 00 117

Ragnhild.Anderson@uib.no

Otto Andreassens bilde

Otto Andreassen

Prosjektleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 90 07
  • +47 452 53 212

Otto.Andreassen@uib.no

Rune Andresens bilde

Rune Andresen

Driftsleder, Vedlikeholdsleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 93 92
  • +47 414 18 916

Rune.Andresen@uib.no

Berit Angelskårs bilde

Berit Angelskår

Seniorrådgiver, klyngefasilitator for Alrek helseklynge

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 61 80

Berit.Angelskar@uib.no

Sigbjørn Apelands bilde

Sigbjørn Apeland

Førsteamanuensis, Stillinga er primært knytta til folkemusikkarkivet Arne Bjørndals samling

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 22 07

Sigbjorn.Apeland@uib.no

Kjersti Jorunn Arefjords bilde

Kjersti Jorunn Arefjord

1011 Førsteamanuensis, Seksjonsleder, Seksjon for unge og voksne, Psykologisk universitetspoliklinikk

  • +47 55 58 88 84
  • +47 995 65 922

Kjersti.Arefjord@uib.no

Caroline S Armitages bilde

Caroline S Armitage

Førstebibliotekar, Forskningsstøtte, Fagreferent i helsefremmende arbeid og global utvikling

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 02

Caroline.Armitage@uib.no

Hilde Rief Armos bilde

Hilde Rief Armo

Overingeniør

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 81 89
  • +47 986 43 504

Hilde.Armo@uib.no

Arvid Arnesens bilde

Arvid Arnesen

Overingeniør, Områdeleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 67 18
  • +47 915 62 209

Arvid.Arnesen@uib.no

Gerd Bjåstad Arntsens bilde

Gerd Bjåstad Arntsen

Førstekonsulent, Økonomikonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 60 72

Gerd.Arntsen@uib.no

Bjørn Johan Arntzens bilde
Ole Arntzens bilde

Ole Arntzen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 68
  • +47 481 62 691

Ole.Arntzen@uib.no

Sigrun Asks bilde

Sigrun Ask

Hovedbibliotekar, Faglig leder Bibliotek for kunst og design, Fagkontakt for Avdeling for design

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 73 35
  • +47 922 14 378

Sigrun.Ask@uib.no

Jon Askelands bilde

Jon Askeland

Amanuensis, latinamerikansk litteratur

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 93 03

Jon.Askeland@uib.no

Vibeke Soleng Askelands bilde

Vibeke Soleng Askeland

Førstekonsulent, HR og service

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 93 80

Vibeke.Askeland@uib.no

Knut Olav Aslaksens bilde

Knut Olav Aslaksen

Seniorrådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 33 11
  • +47 995 21 562

Knut.Aslaksen@uib.no

Kuvvet Atakans bilde

Kuvvet Atakan

Professor, Dr. Scient.

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 13
  • +47 958 77 982

Kuvvet.Atakan@uib.no

Sider