Hjem
Kristin Ersdal Edlands bilde

Kristin Ersdal Edland

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet, Naturhistorisk museum

Universitetsmuseet i Bergen

Kristin.Ersdal@uib.no

Thomas Eegs bilde

Thomas Eeg

Professor, Rettsvitenskap

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 95 83
  • +47 924 31 114

Thomas.Eeg@uib.no

Kjetil Egelandsdals bilde

Kjetil Egelandsdal

Postdoktor

SLATE

  • +47 55 58 39 77
  • +47 922 05 269

Kjetil.Egelandsdal@uib.no

Eli Kirstin Eides bilde

Eli Kirstin Eide

Professor, Professor i romdesign og interiørarkitektur

Institutt for design

  • +47 55 58 74 51

Eli-Kirstin.Eide@uib.no

Mari Lund Eides bilde

Mari Lund Eide

Vit. assistent, Kommunikasjonskoordinator i forskningsprosjektet PROTECT (Horisont2020)

Institutt for sammenliknende politikk

  • +47 55 58 94 59
  • +47 994 96 099

Mari.Eide@uib.no

Marta Rekdal Eidheims bilde

Marta Rekdal Eidheim

Stipendiat, DIGSSCORE

Institutt for sammenliknende politikk

  • +47 55 58 94 26
  • +47 480 72 444

Marta.Eidheim@uib.no

Egil Magnar Eidsness bilde

Egil Magnar Eidsnes

Overingeniør

Eiendomsavdelingen

  • +47 904 74 029
  • +47 904 74 029

Egil.Eidsnes@uib.no

Torill Andersen Eidsvaags bilde

Torill Andersen Eidsvaag

Seniorkonsulent, Administrativ koordinator - Bergen Offshore Wind Centre (BOW)

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 20 66
  • +47 907 01 090

Torill.Eidsvaag@uib.no

Hans Petter Eikesdals bilde

Hans Petter Eikesdal

Professor, Overlege

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 67 36
  • +47 55 58 63 73

Hans.Eikesdal@uib.no

Jon Eikhaugs bilde

Jon Eikhaug

Sjefingeniør, Prosjektseksjonen

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 70
  • +47 414 18 943

Jon.Eikhaug@uib.no

Sigrun Eilertsens bilde

Sigrun Eilertsen

Universitetslektor, Underviser utenlandske studenter og ansatte ved UiB i norsk.

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 88 28

Sigrun.Eilertsen@uib.no

Svein Åge Eilertsens bilde

Svein Åge Eilertsen

Seniorrådgiver, Jurist

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 55 58 32 72
  • +47 454 94 805

Svein.Eilertsen@uib.no

Lill Charlotte Eilertsens bilde

Lill Charlotte Eilertsen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 46 45
  • +47 453 96 280

Lill.Eilertsen@uib.no

Tor Eldeviks bilde

Tor Eldevik

Instituttleder, professor storskala oseanografi / dekadisk klimadynamikk

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 87 31
  • +47 934 94 038

Tor.Eldevik@uib.no

Kjell-Erik Eliassens bilde

Kjell-Erik Eliassen

Driftsleder, Vedlikeholdsleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 94 04

Kjell.Eliassen@uib.no

Knut Eirik Ringheim Eliassens bilde

Knut Eirik Ringheim Eliassen

Førsteamanuensis, fagområde for allmennmedisin, Leder av forskningsgruppen SMIL

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Knut.Eliassen@uib.no

Jan I. Ellertsens bilde

Jan I. Ellertsen

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 09
  • +47 917 15 362

Jan.Ellertsen@uib.no

Diep Mach Ellertsens bilde
Nina Karin Ellingsens bilde
Elen Elvebakks bilde

Elen Elvebakk

Univ.bibliotekar, undervisningsstøtte. Fagansvar, rettsvitenskap.

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 43

Elen.Elvebakk@uib.no

Sider