Hjem
Chernet Dotches bilde

Chernet Dotche

Seniorrådgiver

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 87
  • +47 934 15 274

Chernet.Dotche@uib.no

Thomas V Dragesets bilde

Thomas V Drageset

Rådgiver, Klyngekoordinator; altmuligmann som tilrettelegger for vitenskapelig ansatte

Institutt for informasjons- og medievitenskap

Thomas.Drageset@uib.no

Morten Dragsness bilde

Morten Dragsnes

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 38
  • +47 975 57 130

Morten.Dragsnes@uib.no

Helge Dranges bilde

Helge Drange

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 53
  • +47 977 40 589

Helge.Drange@uib.no

Fredrik Berntsen Dues bilde

Fredrik Berntsen Due

Førstekonsulent, Studiekonsulent for musikkvitenskap og PPU

Fakultet for kunst, musikk og design

  • +47 55 58 73 52

fredrik.due@uib.no

Ingrid Dundass bilde

Ingrid Dundas

Førsteamanuensis, Head of Section for Adults and the elderly, Department of Clinical Psychology

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 84

Ingrid.Dundas@uib.no

Nhat Kim Duongs bilde

Nhat Kim Duong

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 64 44

Nhat.Duong@uib.no

Ragnhild Dybdahls bilde

Ragnhild Dybdahl

Førsteamanuensis, 20% Global mental helse

Senter for krisepsykologi

  • +47 55 58 46 89
  • +47 414 70 508

Ragnhild.Dybdahl@uib.no

Helge Julius Jakhelln Dyviks bilde

Helge Julius Jakhelln Dyvik

Professor emeritus, Allmenn lingvistikk, datalingvistikk

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 22 61
  • +47 907 56 959

Helge.Dyvik@uib.no

Turid Gald Daaes bilde

Turid Gald Daae

Førstekonsulent, Eksamenskonsulent for spansk, italiensk, kinesisk og japansk.

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 60

Turid.Daae@uib.no

Kjersti  Daaes bilde

Kjersti Daae

Førsteamanuensis, utdanningsleder ved Geofysisk Instiutt, og Education chair i iEarth senter for fremragende undervisning.

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 43 92
  • +47 938 46 446

Kjersti.Daae@uib.no

Kristin Ersdal Edlands bilde

Kristin Ersdal Edland

Konsulent, Kunnskapsvert ved Universitetsmuseet, Naturhistorisk museum

Universitetsmuseet i Bergen

Kristin.Ersdal@uib.no

Kjetil Egelandsdals bilde

Kjetil Egelandsdal

Førsteamanuensis

Institutt for pedagogikk

  • +47 55 58 39 77
  • +47 922 05 269

Kjetil.Egelandsdal@uib.no

Eli Kirstin Eides bilde

Eli Kirstin Eide

Professor, Professor i romdesign og interiørarkitektur

Institutt for design

  • +47 55 58 74 51

Eli-Kirstin.Eide@uib.no

Sider