Hjem
Egil Magnar Eidsness bilde

Egil Magnar Eidsnes

Overingeniør

Eiendomsavdelingen

  • +47 904 74 029
  • +47 904 74 029

Egil.Eidsnes@uib.no

Torill Andersen Eidsvaags bilde

Torill Andersen Eidsvaag

Seniorkonsulent, Administrativ koordinator - Bergen Offshore Wind Centre (BOW)

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 20 66
  • +47 907 01 090

Torill.Eidsvaag@uib.no

Hans Petter Eikesdals bilde

Hans Petter Eikesdal

Professor, Overlege/professor

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 67 36
  • +47 55 58 63 73

Hans.Eikesdal@uib.no

Jon Eikhaugs bilde

Jon Eikhaug

Sjefingeniør, Seksjonsleder Strategi og virksomhetsstøtte

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 70
  • +47 414 18 943

Jon.Eikhaug@uib.no

Sigrun Eilertsens bilde

Sigrun Eilertsen

Universitetslektor, Underviser utenlandske studenter og ansatte ved UiB i norsk.

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 88 28

Sigrun.Eilertsen@uib.no

Lill Charlotte Eilertsens bilde

Lill Charlotte Eilertsen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 46 45
  • +47 453 96 280

Lill.Eilertsen@uib.no

Tor Eldeviks bilde

Tor Eldevik

Instituttleder, professor storskala oseanografi / dekadisk klimadynamikk

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 87 31
  • +47 934 94 038

Tor.Eldevik@uib.no

Sigrunn Eliassens bilde

Sigrunn Eliassen

Professor, Visedekan for utdanning

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 46 22
  • 47275533

Sigrunn.Eliassen@uib.no

Knut Eirik Ringheim Eliassens bilde

Knut Eirik Ringheim Eliassen

Førsteamanuensis, fagområde for allmennmedisin, leder av Mentorordningen

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

Knut.Eliassen@uib.no

Hilde Ellefsens bilde

Hilde Ellefsen

Seniorkonsulent, Fellesadministrasjonen for Institutt for geografi og Institutt for sosialantropologi

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 92 63

Hilde.Ellefsen@uib.no

Jan I. Ellertsens bilde

Jan I. Ellertsen

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 09
  • +47 917 15 362

Jan.Ellertsen@uib.no

Diep Mach Ellertsens bilde
Nina Karin Ellingsens bilde
Elen Elvebakks bilde

Elen Elvebakk

Univ.bibliotekar, undervisningsstøtte. Fagansvar, rettsvitenskap.

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 43

Elen.Elvebakk@uib.no

Linda Emdals bilde

Linda Emdal

Seniorrådgiver, Fagleder prosjektøkonomi. Prosjektøkonom for Institutt for geovitenskap, forskergruppene Geodynamikk og Bassengstudier

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 91 93

Linda.Emdal@uib.no

Torill Elise Endresens bilde

Torill Elise Endresen

Førstekonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 15
  • +47 948 16 424

Torill.Endresen@uib.no

Kjersti Hasle Enerstvedts bilde

Kjersti Hasle Enerstvedt

Førstebibliotekar, Fagreferent i geofag, anvendt fysikk og teknologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 48 24

Kjersti.Enerstvedt@uib.no

Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsens bilde

Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsen

Professor, Senter for internasjonal helse

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 85 53
  • +47 977 65 015

Ingunn.Engebretsen@uib.no

Jan Oskar Engenes bilde

Jan Oskar Engene

Førsteamanuensis

Institutt for sammenliknende politikk

  • +47 55 58 28 95
  • +47 480 41 961

Jan.Engene@uib.no

Per Øyvind Engers bilde

Per Øyvind Enger

Professor

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 63 47
  • +47 55 58 63 73

Per.Enger@uib.no

Sider