Hjem
Christine Skjælø Erichsens bilde

Christine Skjælø Erichsen

Seniorkonsulent, Fagspesialist variabel lønn

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 94 24

Christine.Erichsen@uib.no

Geir Atle Erslands bilde

Geir Atle Ersland

Professor, Medieval History 2011, since 2012 to present at Department of Archaeology, History, Cultural Studies and Religion, University of Bergen. Senior Researcher Center of Medieval Studies, University of Bergen, 2008 – 2011.

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 29 44
  • +47 901 69 073

Geir.Atle.Ersland@uib.no

Geir Erslands bilde

Geir Ersland

Førsteamanuensis

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 68
  • +47 908 86 749

Geir.Ersland@uib.no

Grete Kvamme Erslands bilde

Grete Kvamme Ersland

Administrasjonssjef

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 59
  • +47 975 14 907

Grete.Ersland@uib.no

Silje Espedals bilde

Silje Espedal

Tannhelsesekr

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 08
  • +47 932 64 636

Silje.Espedal@uib.no

Heidi Annette Espedals bilde

Heidi Annette Espedal

Avdelingsdirektør

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 55
  • +47 988 03 681

Heidi.Annette.Espedal@uib.no

Roar Espeviks bilde

Roar Espevik

Førsteamanuensis, 20%

Senter for krisepsykologi

  • +47 55 58 23 26

Roar.Espevik@uib.no

Kjetil Evjens bilde

Kjetil Evjen

Universitetslektor, Undervisningsleder

Institutt for sammenliknende politikk

  • +47 55 58 25 13
  • +47 938 01 688

Kjetil.Evjen@uib.no

Rune Jensen Falchs bilde

Rune Jensen Falch

Universitetslektor, faglig koordinator for examen philosophicum

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 30 20
  • +47 922 25 616

Rune.Falch@uib.no

Runa Falcks bilde

Runa Falck

Stipendiat

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 22 83
  • +47 482 45 251

Runa.Falck@uib.no

Yehia Mokhtar Farags bilde

Yehia Mokhtar Farag

Stipendiat, Computational Biology Unit (CBU) ,PROBE

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 43 73
  • +47 925 49 411

Yehia.Farag@uib.no

Ole Bernt Fasmers bilde

Ole Bernt Fasmer

Professor, i voksenpsykiatri

Klinisk institutt 1

  • +47 55 95 86 55
  • +47 415 50 327

Ole.Fasmer@uib.no

Kate Fauskangers bilde

Kate Fauskanger

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 21 45
  • +47 406 24 413

Kate.Fauskanger@uib.no

Vivian Astrup Feldes bilde

Vivian Astrup Felde

Forsker, on the HOPE project

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 81 27
  • +47 473 09 417

Vivian.Felde@uib.no

Sider