Hjem
Anders Johannessen Fikkes bilde

Anders Johannessen Fikke

Høgsk-/øvingslærer, språkprøveutvikler, vitenskapelig assistent

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 81 42
  • +47 971 87 232

Anders.Fikke@uib.no

Nils Erik Fiksdals bilde

Nils Erik Fiksdal

Driftstekniker

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 49 49
  • +47 992 05 970

Nils-erik.Fiksdal@uib.no

Øyvind Fiksens bilde

Øyvind Fiksen

Professor, ETP, Marin dekan

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 46 24
  • +47 984 22 945

Oyvind.Fiksen@uib.no

Kenneth Finnes bilde

Kenneth Finne

Senioringeniør

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 29 59
  • +47 456 12 371

Kenneth.Finne@uib.no

Turi Reiten Finseråss bilde

Turi Reiten Finserås

Førsteamanuensis

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 24 98
  • +47 980 79 303

Turi.Finseras@uib.no

Johannes Fischers bilde

Johannes Fischer

Instruktørtannlege, PhD fellow

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 76
  • +47 968 55 033

Johannes.Fischer@uib.no

Anita Fjærestads bilde

Anita Fjærestad

Stipendiat, Psykolog

Senter for krisepsykologi

  • +47 55 58 91 92
  • +47 416 83 508

Anita.Fjaerestad@uib.no

Christina Marie Rainer Florness bilde

Christina Marie Rainer Flornes

Førstekonsulent, PhD-koordinator, forsking- og utdanningskonsulent ved Klinisk institutt 2, Stab og lederstøtte, redaktør for K2-Nytt, Studiekonsulent PhD.

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 54 12
  • (+47)45275721

Christina.Flornes@uib.no

Emilie Fløness bilde

Emilie Flønes

Konsulent, Bærekraftspilot for SDG Bergen

HR-avdelingen

  • +47 55 58 43 16

Emilie.Flones@uib.no

Gunnar Fløystads bilde

Gunnar Fløystad

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 40
  • +47 941 42 752

Gunnar.Floystad@uib.no

Per Olav Folgerøs bilde

Per Olav Folgerø

Førsteamanuensis, kunsthistorie

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 32 44
  • +47 954 71 808

Per.Folgero@uib.no

Benn Folkvords bilde

Benn Folkvord

Professor, Professor II ved Det juridiske fakultet

Det juridiske fakultet

Benn.Folkvord@uib.no

Mari Follos bilde

Mari Follo

Bedriftssykepleier, Ansvar for polikliniske helsekontroller, vaksinasjon, sjømannsattester, samt oppfølging risikofylt arbeidsmiljø

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 33

Mari.Follo@uib.no

Tatiana Fominas bilde

Tatiana Fomina

Senioringeniør

  • +47 55 58 61 57

Tatiana.Fomina@uib.no

David Erik Forsses bilde

David Erik Forsse

Stipendiat

Klinisk institutt 2

  • +47 412 18 643
  • +47 412 18 643

David.Forsse@uib.no

Rakel Brendsdal Forthuns bilde

Rakel Brendsdal Forthun

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 45 11
  • +47 414 59 638

Rakel.Forthun@uib.no

Per Arne Foshaugs bilde

Per Arne Foshaug

Avdelingsdirektør

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 39 66
  • +47 902 84 661

Per.Foshaug@uib.no

Ingrid Foss Ballos bilde

Ingrid Foss Ballo

Ekstern, Universitetet i Bergen, Visiting Research Fellow, Harvard University

  • +47 55 58 89 84
  • +47 458 87 036

Ingrid.Ballo@uib.no

Ingun Karin Fossdals bilde
Helge Fosses bilde

Helge Fosse

Driftstekniker

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 93 98
  • +47 414 18 918

Helge.Fosse@uib.no

Sider