Hjem
Helge Fosses bilde

Helge Fosse

Driftstekniker

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 93 98
  • +47 414 18 918

Helge.Fosse@uib.no

Nina Mari Hjertager Foxs bilde

Nina Mari Hjertager Fox

Seniorrådgiver, organisasjonsutvikler, Seksjon for Arbeidsmiljø og organisasjonsutvikling

HR-avdelingen

  • +47 55 58 88 53

Nina.Fox@uib.no

Øyvind Frettes bilde

Øyvind Frette

Professor, prodekan for forskning og innovasjon

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 27 60
  • +47 995 23 142

Oyvind.Frette@uib.no

Inge Fristads bilde

Inge Fristad

Professor, Endodonti

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 04
  • +47 479 14 190

Inge.Fristad@uib.no

Olav Fursets bilde

Olav Furset

Seniorkonsulent, Prosjektøkonom (MI, GEO)

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 31 13
  • +47 943 73 163

Olav.Furset@uib.no

Knut Fylkesness bilde

Knut Fylkesnes

Professor emeritus, Senter for internasjonal helase

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 85 76
  • +47 915 35 360

Knut.Fylkesnes@uib.no

Trude Færevaags bilde

Trude Færevaag

Underdirektør, assisterende bibliotekdirektør / seksjonsleder for bibliotektjenester

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 66 83

Trude.Ferevaag@uib.no

Oddfrid T. K. Førlands bilde

Oddfrid T. K. Førland

Seniorrådgiver, Koordinator for Senter for framifrå utdanning i biologi - bioCEED

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 22 24
  • +47 480 01 853

Oddfrid.Forland@uib.no

Brage Førlands bilde

Brage Førland

Stipendiat, Stipendiat statistikk

Matematisk institutt

  • +47 55 58 24 15

Brage.Forland@uib.no

Karsten Førlands bilde

Karsten Førland

Driftsleder, Vedlikeholdsleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 414 18 926

Karsten.Forland@uib.no

Sider