Hjem
Kuvvet Atakans bilde

Kuvvet Atakan

Professor Emeritus, Dr. Scient.

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 13
  • +47 958 77 982
  • 95877982

Kuvvet.Atakan@uib.no

Belen Aula-Carmonas bilde

Belen Aula-Carmona

Konsulent, Førstekonsulent ved studieseksjon

Fakultet for kunst, musikk og design

  • +47 55 58 74 75
  • +47 909 89 054

Belen.Aula.Carmona@uib.no

Francesca Azzolinis bilde
Emmanuel Ovon Babatundes bilde

Emmanuel Ovon Babatunde

Seniorrådgiver, Eksternfinansiering, Local Contact Point for Horisont Europa Pillar 2 – Cluster 6, Excellent Science (MSCA), Widening, EEA Grants

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 38 65
  • +47 913 56 627

Emmanuel.Babatunde@uib.no

Bjørn Arvid Bagges bilde

Bjørn Arvid Bagge

Univ.bibliotekar, Seksjonsleder - Seksjon for spesialsamlinger

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 72

Bjorn.Bagge@uib.no

Pål Hermod Bakkas bilde

Pål Hermod Bakka

Førstebibliotekar, Fagreferent for statsvitenskap og sosiologi. GLPLSMP

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 28 00

Pal.Bakka@uib.no

Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, Leder Centre for Integrated Earth Science Education (iEarth), Leder EARTHLAB

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Marit Bakkes bilde

Marit Bakke

Professor, Prodekan for forskning, Det medisinske fakultet

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 60 14
  • +47 958 18 531

Marit.Bakke@uib.no

Per Sigvald Bakkes bilde

Per Sigvald Bakke

Dekan, Det medisinske fakultet

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 20 87
  • +47 992 04 032

Per.Bakke@uib.no

August Bakkes bilde

August Bakke

Professor emeritus

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 27 56

August.Bakke@uib.no

Gjert Bakkevolds bilde

Gjert Bakkevold

Seniorrådgiver, Arealkoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 61 97
  • +47 988 31 614

Gjert.Bakkevold@uib.no

Robert Graff Bakkevolds bilde

Robert Graff Bakkevold

Seniorkonsulent, studierettleiar for arabisk, italiensk og spansk språk og latinamerikastudium

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 33

Robert.Bakkevold@uib.no

Lara Barbosa Quadros Cortess bilde

Lara Barbosa Quadros Cortes

Integrasjon: Standardstil, Koordinator for CMI-UiB Centre on Law & Social Transformation (LawTransform)

Institutt for politikk og forvaltning

  • +47 55 58 24 42

Lara.B.Cortes@uib.no

Jørgen Barths bilde

Jørgen Barth

Senior forskn.tekn, fotograf

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 45
  • +47 905 52 606

Jorgen.Barth@uib.no

Knut Sven Barthels bilde

Knut Sven Barthel

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 87
  • +47 455 12 522

Knut.Barthel@uib.no

Elinor  Bartles bilde

Elinor Bartle

Seniorkonsulent, Communication Services: CIH / CISMAC / IGS

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 31 80

Elinor.Bartle@uib.no

Tor Mathias Bastiansens bilde

Tor Mathias Bastiansen

Seniorkonsulent, Driftsøkonom - Informatikk, Geofysisk, Bjerknessenteret

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 89
  • +47 476 38 547

torb@uib.no

Sider