Hjem
Norman Anderssens bilde

Norman Anderssen

Dekan, professor i sosialpsykologi

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 20 55

Norman.Anderssen@uib.no

Rune Andresens bilde

Rune Andresen

Driftsleder, Vedlikeholdsleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 93 92

Rune.Andresen@uib.no

Berit Angelskårs bilde

Berit Angelskår

Seniorrådgiver, klyngefasilitator for Alrek helseklynge

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 61 80

Berit.Angelskar@uib.no

Sigbjørn Apelands bilde

Sigbjørn Apeland

Førsteamanuensis, Stillinga er primært knytta til folkemusikkarkivet Arne Bjørndals samling

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 22 07

sigbjorn.apeland@uib.no

Kjersti Jorunn Arefjords bilde

Kjersti Jorunn Arefjord

Emeritus, Seksjonsleder, Seksjon for unge og voksne, Psykologisk universitetspoliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

kjersti.arefjord@uib.no

Arvid Arnesens bilde

Arvid Arnesen

Overingeniør, Områdeleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 67 18

Arvid.Arnesen@uib.no

Gerd Bjåstad Arntsens bilde

Gerd Bjåstad Arntsen

Førstekonsulent, Økonomikonsulent

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 60 72

Gerd.Arntsen@uib.no

Ole Arntzens bilde

Ole Arntzen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 68

Ole.Arntzen@uib.no

Sider