Hjem
Francesca Azzolinis bilde
Dagfinn Bachs bilde

Dagfinn Bach

Universitetslektor, Forskning og Internasjonale Relasjoner

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 69 84
  • +47 905 59 364

Dagfinn.Bach@uib.no

Bjørn Arvid Bagges bilde

Bjørn Arvid Bagge

Univ.bibliotekar, Seksjonsleder - Seksjon for spesialsamlinger

Fagressurser - Spesialsamlingene

  • +47 55 58 25 72

Bjorn.Bagge@uib.no

Pål Hermod Bakkas bilde

Pål Hermod Bakka

Førstebibliotekar, Fagreferent for statsvitenskap og sosiologi. GLPLSMP

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 28 00

Pal.Bakka@uib.no

Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, leder iEarth SFU, leder faggruppen for kvartærgeologi og paleoklima, leder EARTHLAB

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Marit Bakkes bilde

Marit Bakke

Professor, Prodekan for forskning, Det medisinske fakultet

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 60 14
  • +47 958 18 531

Marit.Bakke@uib.no

Per Sigvald Bakkes bilde

Per Sigvald Bakke

Dekan, Det medisinske fakultet

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 20 87
  • +47 992 04 032

Per.Bakke@uib.no

August Bakkes bilde

August Bakke

Professor emeritus

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 27 56

August.Bakke@uib.no

Gjert Bakkevolds bilde

Gjert Bakkevold

Seniorrådgiver, Arealkoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 61 97
  • +47 988 31 614

Gjert.Bakkevold@uib.no

Robert Graff Bakkevolds bilde

Robert Graff Bakkevold

Seniorkonsulent, studierettleiar for arabisk, italiensk og spansk språk og latinamerikastudium

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 33

Robert.Bakkevold@uib.no

Jørgen Barths bilde

Jørgen Barth

Senior forskn.tekn, fotograf

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 45
  • +47 905 52 606

Jorgen.Barth@uib.no

Knut Sven Barthels bilde

Knut Sven Barthel

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 87
  • +47 455 12 522

Knut.Barthel@uib.no

Elinor  Bartles bilde

Elinor Bartle

Førstekonsulent, Communication Services: CIH / CISMAC / IGS

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 31 80

Elinor.Bartle@uib.no

Valborg Bastes bilde

Valborg Baste

Forsker II

  • +47 55 58 28 42

Valborg.Baste@uib.no

Tor Mathias Bastiansens bilde

Tor Mathias Bastiansen

Førstekonsulent, Driftsøkonom - Informatikk, Geofysisk, Bjerknessenteret

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 89
  • +47 476 38 547

torb@uib.no

Melissa Baynes bilde

Melissa Bayne

Førsteamanuensis II, Associate Professor of Clinical Psychology

Institutt for klinisk psykologi

Melissa.Bayne@uib.no

Rolf Ivo Beevs bilde

Rolf Ivo Beev

Universitetslektor, digital kultur

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 24 51
  • +47 908 33 166

Rolf.Beev@uib.no

Steffen Christensen Bekkelunds bilde

Steffen Christensen Bekkelund

Rådgiver, Eksamen, timeplanlegging, system- og rutineutvikling

Fakultet for kunst, musikk og design

  • +47 55 58 73 13
  • +47 976 40 184

Steffen.Bekkelund@uib.no

Anne Belsviks bilde

Anne Belsvik

Hovedbibliotekar, Faglig leder, Bibliotek for samfunnsvitenskap, musikk og psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 83 65

Anne.Belsvik@uib.no

Sider