Hjem
Knut Olav Aslaksens bilde

Knut Olav Aslaksen

Seniorrådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 33 11
  • +47 995 21 562

Knut.Aslaksen@uib.no

Kuvvet Atakans bilde

Kuvvet Atakan

Professor, Dr. Scient.

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 13
  • +47 958 77 982

Kuvvet.Atakan@uib.no

Emmanuel Ovon Babatundes bilde

Emmanuel Ovon Babatunde

Seniorrådgiver, Eksternfinansiering, Local Contact Point for Horisont 2020 Societal Challenges 3, Excellent Science (MSCA), SWAFS, EEA Grants

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 38 65
  • +47 913 56 627

Emmanuel.Babatunde@uib.no

Dagfinn Bachs bilde

Dagfinn Bach

Rådgiver, Forskning og Internasjonale Relasjoner

Fakultet for kunst, musikk og design

  • +47 55 58 69 84
  • +47 905 59 364

Dagfinn.Bach@uib.no

Bjørn Arvid Bagges bilde

Bjørn Arvid Bagge

Universitetsbibliotekar, Seksjonsleder - Seksjon for spesialsamlinger

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 72

Bjorn.Bagge@uib.no

Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, Forskergruppe leder Kvartære Geosystemer

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Marit Bakkes bilde

Marit Bakke

Professor, Prodekan for forskning, Det medisinske fakultet

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 60 14
  • +47 958 18 531

Marit.Bakke@uib.no

Per Bakkes bilde

Per Bakke

Dekan, Det medisinske fakultet

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 20 87
  • +47 992 04 032

Per.Bakke@uib.no

Kristin Bakkens bilde

Kristin Bakken

Seniorrådgiver, Assisterende fakultetsdirektør - Permisjon

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 31 43
  • +47 984 19 420

Kristin.Bakken@uib.no

Gjert Bakkevolds bilde

Gjert Bakkevold

Seniorrådgiver, Arealkoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 61 97
  • +47 988 31 614

Gjert.Bakkevold@uib.no

Robert Graff Bakkevolds bilde

Robert Graff Bakkevold

Seniorkonsulent, studierettleiar for arabisk, italiensk og spansk språk og latinamerikastudium

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 33

Robert.Bakkevold@uib.no

Pablo Balseiro Vigos bilde

Pablo Balseiro Vigo

Forsker II

  • +47 55 58 43 96
  • +47 472 84 814

Pablo.Balseiro@uib.no

Laura Bangus bilde
Jørgen Barths bilde

Jørgen Barth

Seniorforskningstekniker, fotograf

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 45

Jorgen.Barth@uib.no

Knut Barthels bilde

Knut Barthel

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 87
  • +47 455 12 522

Knut.Barthel@uib.no

Sider