Hjem
Rolf Ivo Beevs bilde

Rolf Ivo Beev

Universitetslektor, digital kultur

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 24 51
  • +47 908 33 166

Rolf.Beev@uib.no

Anne Belsviks bilde

Anne Belsvik

Hovedbibliotekar, Faglig leder, Bibliotek for samfunnsvitenskap, musikk og psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 83 65

Anne.Belsvik@uib.no

Mette Benseruds bilde

Mette Benserud

Seniorrådgiver

IT-avdelingen

  • +47 452 72 395
  • +47 452 72 395

Mette.Benserud@uib.no

Anja Beres bilde

Anja Bere

Rådgiver, Serviceteam for fravær og foreldrepermisjoner

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 60 11

Anja.Bere@uib.no

Vigdis Bergs bilde

Vigdis Berg

Seniorrådgiver

Studieavdelingen

  • +47 55 21 22 70
  • +47 917 04 852

Vigdis.Berg@uib.no

Tone Bergans bilde

Tone Bergan

Seniorrådgiver, Psykologspesialist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 63
  • +47 976 12 124

Tone.Bergan@uib.no

Even Berges bilde

Even Berge

Avdelingsdirektør, Seniorrådgiver Nygårdshøyden Eiendom AS

Eiendomsavdelingen

  • +47 958 32 609
  • +47 958 32 609

Even.Berge@uib.no

Knut Berges bilde

Knut Berge

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 15
  • +47 917 15 374

Knut.Berge@uib.no

Morten Eirik Berges bilde

Morten Eirik Berge

Professor, Seksjonsleder, Programleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 36
  • +47 913 82 014

Morten.Berge@uib.no

Petter Bergeruds bilde

Petter Bergerud

Professor

Institutt for design

  • +47 55 58 74 96
  • +47 994 14 107

Petter.Bergerud@uib.no

Marit Bergheims bilde

Marit Bergheim

Seniorkonsulent, Koordinator informasjonssenteret, FS-superbruker, timeplankoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 70

Marit.Bergheim@uib.no

Ivo Berghoefs bilde

Ivo Berghoef

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 27
  • +47 413 33 350

Ivo.Berghoef@uib.no

Gry Berness bilde

Gry Bernes

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 37 88
  • +47 412 42 988

Gry.Bernes@uib.no

Torkell Bernsens bilde

Torkell Bernsen

Førsteamanuensis

Institutt for design

  • +47 55 58 74 10
  • +47 416 62 668

Torkell.Bernsen@uib.no

Kjell Bernstrøms bilde

Kjell Bernstrøm

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 66 66
  • +47 957 70 062

Kjell.Bernstrom@uib.no

Inga Berres bilde

Inga Berre

Professor, Director Center for Modeling of Coupled Subsurface Dynamics

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 56
  • +47 990 42 244

Inga.Berre@uib.no

Davide Bertolinis bilde

Davide Bertolini

Overingeniør, Sound Engineer

Fakultet for kunst, musikk og design

  • +47 55 58 69 24
  • +47 975 07 543

Davide.Bertolini@uib.no

Frode Steingrimsen Bervens bilde

Sider