Hjem
Anne Belsviks bilde

Anne Belsvik

Hovedbibliotekar, Faglig leder, Bibliotek for samfunnsvitenskap, musikk og psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 83 65

Anne.Belsvik@uib.no

Mette Benseruds bilde

Mette Benserud

Seniorrådgiver

IT-avdelingen

  • +47 452 72 395
  • +47 452 72 395

Mette.Benserud@uib.no

Mats Bentsens bilde

Mats Bentsen

Forsker II

  • +47 917 27 524

Mats.Bentsen@uib.no

Anja Beres bilde

Anja Bere

Rådgiver, Serviceteam for fravær og foreldrepermisjoner

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 60 11

Anja.Bere@uib.no

Tone Bergans bilde

Tone Bergan

Seniorrådgiver, Psykologspesialist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 63
  • +47 976 12 124

Tone.Bergan@uib.no

Even Berges bilde

Even Berge

Avdelingsdirektør

Eiendomsavdelingen

  • +47 958 32 609
  • +47 958 32 609

Even.Berge@uib.no

Knut Berges bilde

Knut Berge

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 15
  • +47 917 15 374

Knut.Berge@uib.no

Morten Eirik Berges bilde

Morten Eirik Berge

Professor, Seksjonsleder, Programleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 36
  • +47 913 82 014

Morten.Berge@uib.no

Ellen Berggreens bilde

Ellen Berggreen

Professor

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 64 08
  • +47 55 58 37 92

Ellen.Berggreen@uib.no

Marit Bergheims bilde

Marit Bergheim

Seniorkonsulent, Koordinator informasjonssenteret, FS-superbruker, timeplankoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 70

Marit.Bergheim@uib.no

Ivo Berghoefs bilde

Ivo Berghoef

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 27

Ivo.Berghoef@uib.no

Ståle Berglunds bilde

Ståle Berglund

Prosjektleder, Administrativ leder SapienCE

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 23 12
  • +47 905 51 344

Stale.Berglund@uib.no

Louise Emblem Bergsjøs bilde

Louise Emblem Bergsjø

Stipendiat, Organisk syntese og legemiddelkjemi

Kjemisk institutt

  • +47 930 85 648

Louise.Bergsjo@uib.no

Brith Bergums bilde

Brith Bergum

Overingeniør, Daily manager of the Flow Cytometry Core Facility

Klinisk institutt 2

Brith.Bergum@uib.no

Gry Berness bilde

Gry Bernes

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 37 88
  • +47 412 42 988

Gry.Bernes@uib.no

Torkell Bernsens bilde

Torkell Bernsen

Førsteamanuensis

Institutt for design

  • +47 55 58 74 10
  • +47 416 62 668

Torkell.Bernsen@uib.no

Kjell Bernstrøms bilde

Kjell Bernstrøm

Universitetsdirektør

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 55 58 21 30
  • +47 957 70 062

Kjell.Bernstrom@uib.no

Jarle Berntsens bilde

Jarle Berntsen

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 54
  • +47 468 65 910

jarleb@uib.no

Davide Bertolinis bilde

Davide Bertolini

Overingeniør, Sound Engineer

Fakultet for kunst, musikk og design

  • +47 55 58 69 24
  • +47 975 07 543

Davide.Bertolini@uib.no

Frode Bervens bilde

Frode Berven

Professor, Nestleder

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 67 43
  • +47 991 63 866

Frode.Berven@uib.no

Kathrin Beyers bilde

Kathrin Beyer

Stipendiat, PhD kandidat og spesialistkandidat i periodonti

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 56
  • +47 414 05 280

Kathrin.Beyer@uib.no

Alok Bhans bilde
Anak Bhandaris bilde

Anak Bhandari

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 42
  • +47 995 72 631

Anak.Bhandari@uib.no

Sider