Hjem
Mette Benseruds bilde

Mette Benserud

Seniorrådgiver

IT-avdelingen

  • +47 452 72 395
  • +47 452 72 395

Mette.Benserud@uib.no

Anja Beres bilde

Anja Bere

Rådgiver, Serviceteam for fravær og foreldrepermisjoner

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 60 11

Anja.Bere@uib.no

Vigdis Bergs bilde

Vigdis Berg

Seniorrådgiver

Studieavdelingen

  • +47 55 21 22 70
  • +47 917 04 852

Vigdis.Berg@uib.no

Tone Bergans bilde

Tone Bergan

Seniorrådgiver, Psykologspesialist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 63
  • +47 976 12 124

Tone.Bergan@uib.no

Even Berges bilde

Even Berge

Avdelingsdirektør, Seniorrådgiver Nygårdshøyden Eiendom AS

Eiendomsavdelingen

  • +47 958 32 609
  • +47 958 32 609

Even.Berge@uib.no

Knut Berges bilde

Knut Berge

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 15
  • +47 917 15 374

Knut.Berge@uib.no

Morten Eirik Berges bilde

Morten Eirik Berge

Professor, Seksjonsleder, Programleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 36
  • +47 913 82 014

Morten.Berge@uib.no

Tore Bergersens bilde

Tore Bergersen

Ekstern

IT-avdelingen

  • +47 900 83 825

Petter Bergeruds bilde

Petter Bergerud

Professor

Institutt for design

  • +47 55 58 74 96
  • +47 994 14 107

Petter.Bergerud@uib.no

Marit Bergheims bilde

Marit Bergheim

Seniorkonsulent, Koordinator informasjonssenteret, FS-superbruker, timeplankoordinator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 70

Marit.Bergheim@uib.no

Ivo Berghoefs bilde

Ivo Berghoef

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 27
  • +47 413 33 350

Ivo.Berghoef@uib.no

Torkell Bernsens bilde

Torkell Bernsen

Førsteamanuensis

Institutt for design

  • +47 55 58 74 10
  • +47 416 62 668

Torkell.Bernsen@uib.no

Kjell Bernstrøms bilde

Kjell Bernstrøm

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 66 66
  • +47 957 70 062

Kjell.Bernstrom@uib.no

Jarle Peder Berntsens bilde

Jarle Peder Berntsen

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 54
  • +47 468 65 910

jarleb@uib.no

Frode Steingrimsen Bervens bilde

Frode Steingrimsen Berven

Professor, Nestleder

  • +47 55 58 67 43
  • +47 991 63 866

Frode.Berven@uib.no

Kathrin Beyers bilde

Kathrin Beyer

Stipendiat, PhD kandidat og spesialistkandidat i periodonti

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 56
  • +47 414 05 280

Kathrin.Beyer@uib.no

Alok Bhans bilde
Anak Bahadur Bhandaris bilde

Anak Bahadur Bhandari

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 42
  • +47 995 72 631

Anak.Bhandari@uib.no

Marcel Jean Biebrichers bilde

Marcel Jean Biebricher

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 87 99
  • +47 994 37 676

Marcel.Biebricher@uib.no

Per Einar Binders bilde

Per Einar Binder

Professor, Visedekan for profesjons- og masterutdanning i psykologi

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 90 90
  • +47 995 00 313

Per.Binder@uib.no

Sider