Hjem
Jørgen Birkhaugs bilde

Jørgen Birkhaug

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 28
  • +47 909 34 582

Jorgen.Birkhaug@uib.no

Nancy Birungis bilde

Nancy Birungi

Universitetslektor

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 34
  • +47 403 89 214

Nancy.Birungi@uib.no

Anne Karen Bjellands bilde

Anne Karen Bjelland

Professor emerita

Institutt for sosialantropologi

  • +47 55 58 92 68
  • +47 909 20 725

Anne.Bjelland@uib.no

Ingvild Bjellands bilde

Ingvild Bjelland

Seniorrådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 37
  • +47 922 54 896

Ingvild.Bjelland@uib.no

Ragnhild Bjellands bilde

Ragnhild Bjelland

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 31
  • +47 924 39 804

Ragnhild.Bjelland@uib.no

Elisabeth Bjerkes bilde

Elisabeth Bjerke

Seniorkonsulent, Prosjektøkonom/Økonomikonsulent

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 34
  • +47 911 88 304

Elisabeth.Bjerke@uib.no

Robert Bjerkness bilde

Robert Bjerknes

Professor, Viserektor for tverrfaglig virksomhet og store satsinger

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 68 51
  • +47 922 98 233

Robert.Bjerknes@uib.no

Jan Magnus Bjordals bilde

Jan Magnus Bjordal

Professor, Director, Health Sciences

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 60 37
  • +47 917 79 832

Jan.Bjordal@uib.no

Bjørn Bjorvatns bilde

Bjørn Bjorvatn

Professor, Leder av koordinerende enhet i PraksisNett og leder av forskningsgruppen SMIL

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 60 88

Bjorn.Bjorvatn@uib.no

Elisabeth Bjugns bilde
Paal Bjørbys bilde

Paal Bjørby

Førsteamanuensis emeritus, nordisk litteratur

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 24 37

Paal.Bjorby@uib.no

Stein Magne Bjørklunds bilde

Stein Magne Bjørklund

Avdelingsingeniør, PHP, Drupal and database research related development

Universitetsbiblioteket

  • +47 905 08 160

Stein.Bjorklund@uib.no

Helge Bjørlos bilde

Helge Bjørlo

Rådgiver, Advisor

Studieavdelingen

  • +47 55 58 92 41

Helge.Bjorlo@uib.no

Elin-Mari Bjørndals bilde

Elin-Mari Bjørndal

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 55
  • +47 957 62 483

Elin.Bjorndal@uib.no

Tove Bjørnesets bilde

Tove Bjørneset

Seniorkonsulent, Programkoordinator for profesjonsstudiet i psykologi

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 97 91

Tove.Bjorneset@uib.no

Maria Bjørnestads bilde

Maria Bjørnestad

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 26 85
  • +47 995 92 750

Maria.Bjornestad@uib.no

Petter Erling Bjørstads bilde

Petter Erling Bjørstad

Professor emeritus

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 71
  • +47 982 42 190

Petter.Bjorstad@uib.no

Anette Cecilie Blichs bilde

Anette Cecilie Blich

Kontorsjef, Leder Renhold

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 49 12
  • +47 481 62 677

Anette.Blich@uib.no

Sider