Hjem
Jhon Meyer Munoz Muñoz-Barreras bilde

Jhon Meyer Munoz Muñoz-Barrera

Ph.d.-kandidat, I am interested in understanding how the tridimensional-geometry of the geological structures and how tectonic and non-tectonic factors control the siliciclastic sediments' location and architecture during deformation.

Institutt for geovitenskap

jhon.munoz@uib.no

Jørgen Barths bilde

Jørgen Barth

Senior forskn.tekn, fotograf

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 65 45

Jorgen.Barth@uib.no

Elinor  Bartles bilde

Elinor Bartle

Seniorkonsulent, Communication Services: CIH / CISMAC / IGS

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 31 80

Elinor.Bartle@uib.no

Tor Mathias Bastiansens bilde

Tor Mathias Bastiansen

Seniorkonsulent, Driftsøkonom - Informatikk, Geofysisk, Bjerknessenteret

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 89

torb@uib.no

Melissa Lynn Baynes bilde

Melissa Lynn Bayne

Førsteamanuensis, Associate Professor of Clinical Psychology

Institutt for klinisk psykologi

melissa.bayne@uib.no

Anne Belsviks bilde

Anne Belsvik

Hovedbibliotekar, Faglig leder, Bibliotek for samfunnsvitenskap, musikk og psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 83 65

Anne.Belsvik@uib.no

Anja Beres bilde

Anja Bere

Rådgiver, Serviceteam for fravær og foreldrepermisjoner

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 60 11

Anja.Bere@uib.no

Vigdis Bergs bilde

Vigdis Berg

Seniorrådgiver

Studieavdelingen

  • +47 55 21 22 70

vigdis.berg@uib.no

Tone Bergans bilde

Tone Bergan

Seniorrådgiver, Psykologspesialist

HR-avdelingen

  • +47 55 58 21 63

Tone.Bergan@uib.no

Even Berges bilde

Even Berge

Avdelingsdirektør, Seniorrådgiver Nygårdshøyden Eiendom AS

Eiendomsavdelingen

  • +47 958 32 609
  • +47 958 32 609

Even.Berge@uib.no

Knut Berges bilde

Knut Berge

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 15

Knut.Berge@uib.no

Sider