Hjem
Marcel Jean Biebrichers bilde

Marcel Jean Biebricher

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 87 99
  • +47 994 37 676

Marcel.Biebricher@uib.no

Per Einar Binders bilde

Per Einar Binder

Professor, Visedekan for utdanning

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 90 90
  • +47 995 00 313

Per.Binder@uib.no

Jørgen Birkhaugs bilde

Jørgen Birkhaug

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 28
  • +47 909 34 582

Jorgen.Birkhaug@uib.no

Hilary Helen Birkss bilde

Hilary Helen Birks

Professor emerita, Professor Emerita in Quaternary Palaeoecology and Palaeoclimate Research at the Department of Biology and at the Bjerknes Centre of Climate Research. Visiting Professor Emerita at the Environmental Change Research Centre, University College London.

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 33 25

Hilary.Birks@uib.no

John Birkss bilde

John Birks

Professor emeritus, Professor Emeritus in Quantitative Palaeoecology and Ecology

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 33 50

John.Birks@uib.no

Katharina Bischofs bilde

Katharina Bischof

Ph.d.-kandidat, PhD student

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 42 00

Katharina.Bischof@uib.no

Anne Karen Bjellands bilde

Anne Karen Bjelland

Professor emerita

Institutt for sosialantropologi

  • +47 55 58 92 68
  • +47 909 20 725

Anne.Bjelland@uib.no

Ingvild Bjellands bilde

Ingvild Bjelland

Rådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 37
  • +47 922 54 896

Ingvild.Bjelland@uib.no

Ragnhild Bjellands bilde

Ragnhild Bjelland

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 31
  • +47 924 39 804

Ragnhild.Bjelland@uib.no

Elisabeth Bjerkes bilde

Elisabeth Bjerke

Seniorkonsulent, Prosjektøkonom/Økonomikonsulent

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 34
  • +47 911 88 304

Elisabeth.Bjerke@uib.no

Robert Bjerkness bilde

Robert Bjerknes

Professor, Viserektor for tverrfaglig virksomhet og store satsinger

Rektoratet

  • +47 55 58 68 51
  • +47 922 98 233

Robert.Bjerknes@uib.no

Jan Magnus Bjordals bilde

Jan Magnus Bjordal

Professor, Director, Health Sciences

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 60 37
  • +47 917 79 832

Jan.Bjordal@uib.no

Elisabeth Bjugns bilde
Paal Bjørbys bilde

Paal Bjørby

Førsteamanuensis emeritus, nordisk litteratur

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 24 37

Paal.Bjorby@uib.no

Ragnhild Bjørkness bilde

Ragnhild Bjørknes

Professor

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 32 28
  • +47 992 97 110

Ragnhild.Bjorknes@uib.no

Helge Bjørlos bilde

Helge Bjørlo

Rådgiver, Advisor

Studieavdelingen

  • +47 55 58 92 41

Helge.Bjorlo@uib.no

Elin M. Bjørndals bilde

Elin M. Bjørndal

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 55
  • +47 957 62 483

Elin.Bjorndal@uib.no

Maria Bjørnestads bilde

Maria Bjørnestad

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 26 85
  • +47 995 92 750

Maria.Bjornestad@uib.no

Sider