Hjem
Jørgen Birkhaugs bilde

Jørgen Birkhaug

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 28
  • +47 909 34 582

Jorgen.Birkhaug@uib.no

Hilary Helen Birkss bilde

Hilary Helen Birks

Professor emerita, Professor Emerita in Quaternary Palaeoecology and Palaeoclimate Research at the Department of Biology and at the Bjerknes Centre of Climate Research. Visiting Professor Emerita at the Environmental Change Research Centre, University College London.

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 33 25

Hilary.Birks@uib.no

John Birkss bilde

John Birks

Professor emeritus, Professor Emeritus in Quantitative Palaeoecology and Ecology

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 33 50

John.Birks@uib.no

Anne Karen Bjellands bilde

Anne Karen Bjelland

Professor emerita

Institutt for sosialantropologi

  • +47 55 58 92 68
  • +47 909 20 725

Anne.Bjelland@uib.no

Ingvild Bjellands bilde

Ingvild Bjelland

Rådgiver

HR-avdelingen

  • +47 55 58 20 37
  • +47 922 54 896

Ingvild.Bjelland@uib.no

Elisabeth Bjerkes bilde

Elisabeth Bjerke

Seniorkonsulent, Prosjektøkonom/Økonomikonsulent

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 34
  • +47 911 88 304

Elisabeth.Bjerke@uib.no

Robert Bjerkness bilde

Robert Bjerknes

Professor, Viserektor for tverrfaglig virksomhet og store satsinger

Rektoratet

  • +47 55 58 68 51
  • +47 922 98 233

Robert.Bjerknes@uib.no

Jan Magnus Bjordals bilde

Jan Magnus Bjordal

Professor, Director, Health Sciences

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 60 37
  • +47 917 79 832

Jan.Bjordal@uib.no

Elisabeth Bjugns bilde
Paal Bjørbys bilde

Paal Bjørby

Førsteamanuensis emeritus, nordisk litteratur

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 24 37

Paal.Bjorby@uib.no

Helge Bjørlos bilde

Helge Bjørlo

Rådgiver, Advisor

Studieavdelingen

  • +47 55 58 92 41

Helge.Bjorlo@uib.no

Elin-Mari Bjørndals bilde

Elin-Mari Bjørndal

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 55
  • +47 957 62 483

Elin.Bjorndal@uib.no

Tove Bjørnesets bilde

Tove Bjørneset

Seniorkonsulent, Programkoordinator for profesjonsstudiet i psykologi

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 97 91

Tove.Bjorneset@uib.no

Maria Bjørnestads bilde

Maria Bjørnestad

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 26 85
  • +47 995 92 750

Maria.Bjornestad@uib.no

Anette Cecilie Blichs bilde

Anette Cecilie Blich

Kontorsjef, Leder Renhold

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 49 12
  • +47 481 62 677

Anette.Blich@uib.no

Anne Marit Blokhuss bilde

Anne Marit Blokhus

Professor

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 98 52
  • +47 922 32 259

Anne.Blokhus@uib.no

Roy Gunnar Blommedals bilde

Roy Gunnar Blommedal

Rådgiver, program- og konseptutvikling for etter- og videreutdanning. Kontaktperson ved tilbuds- og anbudsforespørsler fra privat næringsliv og offentlig forvaltning.

Etter- og videreutdanning

  • +47 938 85 173

Roy.Blommedal@uib.no

Sider