Hjem
Helge Restads bilde

Helge Restad

Rådgiver, Koordinator for lektorutdanningen

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 99 71
  • +47 928 90 330

helge.restad@uib.no

Johanne-Berit Revheims bilde

Johanne-Berit Revheim

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 46 33
  • +47 949 70 880

Johanne.Revheim@uib.no

Fynn Riepes bilde

Fynn Riepe

Stipendiat, PhD Candidate in Classical Archaeology

Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap

  • +47 55 58 22 02

fynn.riepe@uib.no

Michael Peter Riisøens bilde

Michael Peter Riisøen

Seniorrådgiver, Gruppekoordinator, SA-Stab, Vara-universitetets hovedverneombud

Studieavdelingen

  • +47 55 58 89 54

Michael.Riisoen@uib.no

Knut Rios bilde

Knut Rio

Professor, Antropologi

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 12
  • +4792056992

Knut.Rio@uib.no

Bjarne Robberstads bilde

Bjarne Robberstad

Instituttleder, Fagområde for etikk og helseøkonomi (ETØK)

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 64 79
  • +47 932 88 039

bjarne.robberstad@uib.no

Stéphane Rondenays bilde

Stéphane Rondenay

Professor, Solid Earth Geophysics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 23

Rondenay@uib.no

Dag Ronesss bilde
Gita Pattanaik Rongeværs bilde

Gita Pattanaik Rongevær

Seniorkonsulent, studie- og eksamenskonsulent for fransk og russisk - PERMISJON TIL JULI 2024!

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 94 21

Gita.Rongevar@uib.no

Annika Roséns bilde

Annika Rosén

Professor, Professor i Oral kirurgi og oral medisin, ved Institutt for klinisk odontologi.

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 81

Annika.Rosen@uib.no

Hanne Rosendahl-Riises bilde

Hanne Rosendahl-Riise

Førsteamanuensis, programutvalgsleder for bachelor i ernæring og master i klinisk ernæring

Klinisk institutt 1

Hanne.Rosendahl-Riise@uib.no

Sider