Hjem
Jarle Lars Rotevatns bilde

Jarle Lars Rotevatn

Universitetslektor, Akkompagnatør. Koordinator for bachelorutdanningen i musikk, eller komposisjon. Hovedverneombud KMD.

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 86 43
  • +4792207172

Jarle.Rotevatn@uib.no

Steffen Roths bilde

Steffen Roth

Overingeniør

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 11
  • +47 975 51 389

Steffen.Roth@uib.no

Ann Rowans bilde

Ann Rowan

Førsteamanuensis, Quaternary Geology and Palaeoclimate

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 87

Ann.Rowan@uib.no

Axel Rudis bilde

Axel Rudi

Postdoktor, Institutt for Sosialantropologi ved Universitetet i Bergen, Centre for Global History ved Oxford University

Institutt for sosialantropologi

axel.rudi@uib.no

Karin Cecilia Rydvings bilde

Karin Cecilia Rydving

Seksjonssjef, Seksjonsleder utdannings- og forskningsstøtte

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 88 40
  • +47 482 99 721

Karin.Rydving@uib.no

Teemu Sakari Ryymins bilde
Helge Ræders bilde

Helge Ræder

Professor, Visedekan for Innovasjon ved Det Medisinske Fakultet, Overlege Barneklinikken

Klinisk institutt 2

  • +47 478 92 554

Helge.Rader@uib.no

Anne Marie Kinn Røds bilde

Anne Marie Kinn Rød

Senioringeniør, ph.d., Hovedverneombud Det psykologiske fakultet

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 60 02

Anne.Kinn@uib.no

Elin Anne Røds bilde
Mary Stien Rørdals bilde

Mary Stien Rørdal

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 42 04
  • +47 454 85 069

Mary.Rordal@uib.no

Einar Johannes Røttingens bilde

Einar Johannes Røttingen

Professor, piano. Programkoordinator for master i utøvende musikk. Forskningskoordinator.

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 69 72

Einar.Rottingen@uib.no

Sider