Hjem
Terje Sagstads bilde

Terje Sagstad

Seniorrådgiver, Faggruppeleder prosjektmodeller og metode

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 98
  • +47 918 73 519

Terje.Sagstad@uib.no

Sasmita Sahoos bilde

Sasmita Sahoo

Seniorkonsulent

HR-avdelingen

  • +47 55 58 38 36

Sasmita.Sahoo@uib.no

Bichitra Nanda Sahoos bilde

Bichitra Nanda Sahoo

Postdoktor, MSCA - SEAS postdoctoral fellow in smart marine sensor technology, acoustics & nano technology, Centre for research-based innovation - Smart Ocean

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 96724065

bichitra.sahoo@uib.no

Toril Salens bilde

Toril Salen

Rådgiver, Internasjonal koordinator

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 27 31

Toril.Salen@uib.no

Fredrik M. Salhuss bilde

Fredrik M. Salhus

Overingeniør, Verksmester for Modellverksted

Fakultet for kunst, musikk og design

  • +47 55 58 73 44

Fredrik.Salhus@uib.no

Anne Gro Vea Salvaness bilde

Anne Gro Vea Salvanes

Professor, Gruppeleiar Fjord- og kystøkologi

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 44 87

anne.salvanes@uib.no

David Lackland Sams bilde

David Lackland Sam

Professor, Professor of Cross-cultural Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 15

David.Sam@uib.no

Oddrun Samdals bilde

Oddrun Samdal

Professor, Professor of health promotion/health psychology

Institutt for helse, miljø og likeverd (HEMIL)

  • +47 55 58 25 60

oddrun.samdal@uib.no

Reidun Samuelsens bilde

Reidun Samuelsen

Senior forskn.tekn

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 413 62 149
  • +47 478 66 001

Reidun.Samuelsen@uib.no

Anne Erika Helene Sanderss bilde

Anne Erika Helene Sanders

Professor, professor II ved Det juridiske fakultet

Det juridiske fakultet

anne.sanders@uib.no

Remy Sandhus bilde

Remy Sandhu

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 56
  • +47 951 18 975

remy.sandhu@uib.no

Vegard Fosse Sandvolls bilde

Vegard Fosse Sandvoll

Førstekonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 50
  • +47 993 79 590

vegard.sandvoll@uib.no

Alexi Nesheim Santanas bilde

Alexi Nesheim Santana

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 40
  • +47 959 62 557

Alexi.Santana@uib.no

Zoran Sargacs bilde

Sider