Hjem
Anette Cecilie Blichs bilde

Anette Cecilie Blich

Kontorsjef, Leder Renhold

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 49 12
  • +47 481 62 677

Anette.Blich@uib.no

Anne Marit Blokhuss bilde

Anne Marit Blokhus

Professor

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 98 52
  • +47 922 32 259

Anne.Blokhus@uib.no

Roy Gunnar Blommedals bilde

Roy Gunnar Blommedal

Seniorrådgiver, program- og kursutvikling for etter- og videreutdanning.

Studieavdelingen

  • +47 938 85 173

Roy.Blommedal@uib.no

Eva Blytts bilde

Eva Blytt

Senioringeniør

Eiendomsavdelingen

  • +47 475 17 170

Eva.Blytt@uib.no

Pavol Bohovs bilde

Pavol Bohov

Universitetslektor

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 53 52
  • +47 995 32 568

Pavol.Bohov@uib.no

Bente Bolstads bilde

Bente Bolstad

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 93 57

Bente.Bolstad@uib.no

Petter Bomann-Larsens bilde

Petter Bomann-Larsen

Universitetslektor

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 98 08
  • +47 905 44 653

Petter.Bomann-Larsen@uib.no

Ashley Jane Booths bilde

Ashley Jane Booth

Professor, Professor i visuell kommunikasjon

Institutt for design

  • +47 55 58 73 29
  • +47 908 52 008

Ashley.Booth@uib.no

Sverre Jarle Borchs bilde

Sverre Jarle Borch

Førstekonsulent

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 45 00
  • +47 995 84 385

Sverre.Borch@uib.no

Andreas Borns bilde

Andreas Born

Førsteamanuensis

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 34 06
  • +47 450 51 501

Andreas.Born@uib.no

Lea Bramsiepes bilde

Lea Bramsiepe

Universitetslektor

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 18
  • +47 455 03 110

Lea.Bramsiepe@uib.no

Tore Bredes bilde

Tore Brede

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 975 43 991

Tore.Brede@uib.no

Geir Bredholts bilde

Geir Bredholt

Overingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 70 64
  • +47 980 71 580

Geir.Bredholt@uib.no

Cecilie Bredrups bilde

Cecilie Bredrup

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 41 71
  • +47 917 16 068

Cecilie.Bredrup@uib.no

Arild Breistøls bilde

Arild Breistøl

Overingeniør, Palaeo Lab Technician

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 87 24
  • +47 930 31 521

Arild.Breistol@uib.no

Sider