Hjem
Barbara Blairs bilde

Barbara Blair

Fagkonsulent, Consultant - Language testing

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 30 45

Barbara.Blair@uib.no

Anette Cecilie Blichs bilde

Anette Cecilie Blich

Kontorsjef, Leder Renhold

Eiendomsavdelingen

  • +47 481 62 677
  • +47 481 62 677

Anette.Blich@uib.no

Anne Marit Blokhuss bilde

Anne Marit Blokhus

Professor

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 98 52
  • +47 922 32 259

Anne.Blokhus@uib.no

Bente Bolstads bilde

Bente Bolstad

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 93 57

Bente.Bolstad@uib.no

Petter Bomann-Larsens bilde

Petter Bomann-Larsen

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 98 08
  • +47 905 44 653

Petter.Bomann-Larsen@uib.no

Fabian Bonitzs bilde

Fabian Bonitz

Post doktor

  • +47 55 58 87 75
  • +47 969 12 467

Fabian.Bonitz@uni.no

Ashley Booths bilde

Ashley Booth

Professor, Professor i visuell kommunikasjon

Institutt for design

  • +47 55 58 73 29

Ashley.Booth@uib.no

Sverre Jarle Borchs bilde

Sverre Jarle Borch

Førstekonsulent

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 45 00
  • +47 55 58 45 00

Sverre.Borch@uib.no

Ove Chr. Borges bilde

Ove Chr. Borge

Underdirektør, leder personal/økonomi/IKT

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 90 60
  • +47 934 93 038

Ove.Borge@uib.no

Anthony Bosses bilde

Anthony Bosse

Postdoktor, ProVoLo project

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 26

Anthony.Bosse@uib.no

Jakub Boths bilde

Jakub Both

Stipendiat

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 26
  • +47 480 66 574

Jakub.Both@uib.no

Sider