Hjem
Alexi Nesheim Santanas bilde

Alexi Nesheim Santana

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 40
  • +47 959 62 557

Alexi.Santana@uib.no

Zoran Sargacs bilde
Evelyn-Rose Sauss bilde
Edvin Scheis bilde

Edvin Schei

Professor, Fagområde for allmennmedisin (50 %), og Enhet for læring (EFL), Medisinsk fakultet (50 %)

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 61 38
  • +4797413790

edvin.schei@uib.no

Anika Schmidts bilde

Anika Schmidt

Seniorrådgiver

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 34
  • +47 936 82 842

anika.schmidt@uib.no

Halala Sdik Saeds bilde

Halala Sdik Saed

Overingeniør, Lab Manager

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 63 48

Halala.Saed@uib.no

Mikuri Sekis bilde

Mikuri Seki

Høgsk-/øvingslærer, Japansk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 75

mikuri.seki@uib.no

Eli Heldaas Selands bilde

Eli Heldaas Seland

Førstebibliotekar, Forskningsstøtte og bibliometri

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 41

eli.h.seland@uib.no

Sigmund Selbergs bilde

Sigmund Selberg

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 42 77
  • +47 400 43 660

Sigmund.Selberg@uib.no

Kristine Seljemoens bilde

Kristine Seljemoen

Stipendiat, latinamerikansk litteratur

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 64

kristine.seljemoen@uib.no

Sider