Hjem
Arve Sennesviks bilde

Arve Sennesvik

Seksjonssjef, personal

Det humanistiske fakultet

  • +47 55 58 47 16
  • +47 988 77 426

Arve.Sennesvik@uib.no

Annette Kathinka Servans bilde

Annette Kathinka Servan

Seniorrådgiver, Seksjon internasjonalt samarbeid

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 49 97
  • +47 476 50 993
  • +4747650993

annette.servan@uib.no

Xieqi Shis bilde

Xieqi Shi

Professor, Section chair, Professor in Dentomaxillofacial Radiology

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 31

Xieqi.Shi@uib.no

Henning Simonsens bilde

Henning Simonsen

Seniorrådgiver

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 95 50
  • +47 975 57 105
  • +47 975 57 105

Henning.Simonsen@uib.no

Inger Marie Loge Sivertsens bilde

Inger Marie Loge Sivertsen

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 44 33
  • +47 992 30 594

inger.sivertsen@uib.no

Henrik Skars bilde

Henrik Skar

Førsteamanuensis, leder for forskergruppen i skatte- og avgiftsrett

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 94 17

henrik.skar@uib.no

Hilde Skares bilde

Hilde Skare

Seksjonssjef, Academic Affairs

Fakultet for kunst, musikk og design

  • +47 55 58 32 75

Hilde.Skare@uib.no

Hans Julius Skaugs bilde

Hans Julius Skaug

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 61
  • +47 469 45 448

hans.skaug@uib.no

Tone Elin Skaugvolds bilde

Tone Elin Skaugvold

Seksjonssjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 30
  • +47 924 94 841
  • +4792494841

Tone.Skaugvold@uib.no

Jørn Skavlands bilde

Jørn Skavland

Senioringeniør, PhD immunologi, Delt stilling ved Kjernefasiliteten for Flow Cytometri, og adminstrasjonen ved Klinisk Institutt

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 53 36

Jorn.Skavland@uib.no

Jorunn Skeis bilde

Jorunn Skei

Administrasjonssjef

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 24
  • +47 482 45 248

Jorunn.Skei@uib.no

Sider