Hjem
Hans Julius Skaugs bilde

Hans Julius Skaug

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 61
  • +47 469 45 448

hans.skaug@uib.no

Tone Elin Skaugvolds bilde

Tone Elin Skaugvold

Seksjonssjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 30
  • +47 924 94 841
  • +4792494841

Tone.Skaugvold@uib.no

Jørn Skavlands bilde

Jørn Skavland

Senioringeniør, PhD immunologi, Delt stilling ved Kjernefasiliteten for Flow Cytometri, og adminstrasjonen ved Klinisk Institutt

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 53 36

Jorn.Skavland@uib.no

Jorunn Skeis bilde

Jorunn Skei

Administrasjonssjef

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 24
  • +47 482 45 248

Jorunn.Skei@uib.no

Julianne Skilles bilde

Julianne Skille

Rådgiver

Rektoratet

  • +47 55 58 89 36
  • +47 975 00 028

Julianne.Skille@uib.no

Kimberly Marie Skjeldes bilde

Kimberly Marie Skjelde

Ph.d.-kandidat, universitetslektor i engelsk fagdidaktikk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 22 77

kimberly.skjelde@uib.no

Siri Wold Skjerpings bilde

Siri Wold Skjerping

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 46
  • +47 952 49 735

Siri.Skjerping@uib.no

Marie Skjoldals bilde

Marie Skjoldal

Seniorkonsulent, administrativ koordinator for NutriNOR - nasjonal forskerskole i ernæring

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 06

Marie.Skjoldal@uib.no

Kjetil Skogs bilde

Kjetil Skog

Seksjonssjef, Innkjøpssjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 53
  • +47 406 24 430

Kjetil.Skog@uib.no

Kristina Kvareng Skorpens bilde

Kristina Kvareng Skorpen

Overingeniør, Prosjektleder interiør, interiørarkitekt

Eiendomsavdelingen

  • +47 997 12 029

Kristina.Kvareng@uib.no

Øivind Skaars bilde

Øivind Skaar

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 73 03
  • +47 958 70 648

Oivind.Skaar@uib.no

Maija Slaidiņas bilde

Maija Slaidiņa

Seniorrådgiver, Innovation Advisor, Assistant Director at Eitri Medical Incubator

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 61 47
  • +47 409 96 025

maija.slaidina@uib.no

Sider