Hjem
Knut Westers bilde

Knut Wester

Professor emeritus

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 56 68

Knut.Wester@uib.no

David Wheats bilde

David Wheat

Professor emeritus

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 81

David.Wheat@uib.no

Bjørn Andre Widveys bilde

Bjørn Andre Widvey

Seniorkonsulent

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 63 43
  • +47 970 76 258

Bjorn.Widvey@uib.no

Einar Wiigs bilde

Einar Wiig

Universitetslektor

Institutt for design

  • +47 55 58 74 46

Einar.Wiig@uib.no

Nora Wiiums bilde

Nora Wiium

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 28 49
  • +47 464 45 734

Nora.Wiium@uib.no

Helene Wikens bilde

Helene Wiken

Overingeniør, Miljøkoordinator

HR-avdelingen

  • +47 55 58 87 21
  • +47 415 58 025

Helene.Wiken@uib.no

Harald Gotten Wikers bilde

Harald Gotten Wiker

Professor, Knyttet til enhet for læring ved det medisinske fakultet Leder av programutvalget for medisin

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 61 95

Harald.Wiker@uib.no

Ingeborg Winges bilde

Ingeborg Winge

Senioringeniør, Senioringeniør i CCBIO

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 32 84
  • +47 472 71 426

Ingeborg.Winge@uib.no

Tone-Irene Wolds bilde

Tone-Irene Wold

Senioringeniør

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 93 12
  • +47 950 46 018

Tone.Wold@uib.no

Katharina Wolffs bilde

Katharina Wolff

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 23
  • +47 993 20 972

Katharina.Wolff@uib.no

Anette Susanne Bøe Wolffs bilde
Katinka Lund Wågsæthers bilde

Katinka Lund Wågsæther

, Prosjektarbeid tilkynttet Senteret for Klima og energiomstilling

Institutt for geografi

Katinka.Wagsether@uib.no

Per Erik Waalers bilde

Per Erik Waaler

Professor emeritus

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 52 00

Per.Waaler@uib.no

Joana R Xaviers bilde

Joana R Xavier

Førsteamanuensis, SponGES scientific manager

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 452 62 243

Joana.Xavier@uib.no

Ju Xus bilde

Ju Xu

Avdelingsingeniør

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 68 36

Ju.Xu@uib.no

Ying Xues bilde

Ying Xue

Senioringeniør

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 19
  • +47 966 76 035

Ying.Xue@uib.no

Sider