Hjem
Arnfinn Lodden Øklands bilde
Håkon Ørens bilde

Håkon Øren

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 39

Hakon.Oren@uib.no

Sigrid Øreviks bilde

Sigrid Ørevik

Førsteamanuensis, Engelsk fagdidaktikk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 62
  • +47 922 16 934

Sigrid.Orevik@uib.no

Nikolai Østgaards bilde

Nikolai Østgaard

Professor, Leader of Birkeland Centre for Space Science

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 94
  • +47 472 70 653

Nikolai.Ostgaard@uib.no

Nils Øveråss bilde
Lise Øvreåss bilde

Lise Øvreås

Professor, Geomikrobiologi

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 26 75
  • +47 992 36 392

Lise.Ovreas@uib.no

Berit Øxnevad-Gundersens bilde

Berit Øxnevad-Gundersen

Rådgiver, prosjektkoordinator for PraksisNett

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 60 49
  • +47 922 61 096

Berit.Oxnevad-Gundersen@uib.no

Astri Øysteses bilde

Astri Øystese

Førstekonsulent

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 86
  • +47 901 42 574

Astri.Oystese@uib.no

Erling Aadlands bilde

Erling Aadland

Professor, allmenn litteraturvitenskap

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 24 25
  • +47 452 02 081

Erling.Aadland@uib.no

Vivien Aamodts bilde

Vivien Aamodt

Seniorkonsulent, Psykologisk universitetspoliklinikk, Seksjon for barn og ungdom

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 24 67

Vivien.Aamodt@uib.no

Mette Aaness bilde

Mette Aanes

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 81
  • +47 994 94 258

Mette.Aanes@uib.no

Anne Kristin L Aanstads bilde

Anne Kristin L Aanstad

Seksjonssjef, Leder for forskningsseksjonen

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 20 10
  • +47 916 20 015

Anne.Kristin.Aanstad@uib.no

Hege Aarethuns bilde

Hege Aarethun

Seniorkonsulent, Studiekonsulent

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 91 77

Hege.Aarethun@uib.no

Hanne  Årskogs bilde

Hanne Årskog

Seniorkonsulent, Prosjektleder/saksbehandler arkeologiske undersøkelser

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 26 65
  • +47 993 65 977

Hanne.Arskog@uib.no

Kjersti Aarsteins bilde

Kjersti Aarstein

Førstelektor, allmenn litteraturvitenskap

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 22 54
  • +47 975 61 727

Kjersti.Aarstein@uib.no

Marius Årthuns bilde

Marius Årthun

Forsker, Researcher

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 88
  • +47 976 77 755

Marius.Arthun@uib.no

Sider