Hjem
Arild Breistøls bilde

Arild Breistøl

Overingeniør, Palaeo Lab Technician

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 87 24
  • +47 930 31 521

Arild.Breistol@uib.no

Richard Breknes bilde

Richard Brekne

Overingeniør, Pianotekniske ansvarlig for UiB / Griegakademiets flygel/pianoer

Fakultet for kunst, musikk og design

  • +47 55 58 86 36
  • +47 922 42 819

Richard.Brekne@uib.no

Scott Bremers bilde

Scott Bremer

Forsker

Senter for vitenskapsteori

  • +47 55 58 29 85
  • +47 483 47 584

Scott.Bremer@uib.no

Sjur Haga Bringelands bilde

Sjur Haga Bringeland

Stipendiat, Senter for Griegforskning

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 57 34 00
  • +47 992 31 438

Sjur.Bringeland@uib.no

Karl Albert Brokstads bilde

Karl Albert Brokstad

Senioringeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 46 22
  • +47 988 43 314

Karl.Brokstad@uib.no

Gunhild Brubakkens bilde

Gunhild Brubakken

Rådgiver, ph.d.-koordinator, fungerende nestleder i Forsknings- og stabsseksjonen - I permisjon

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 49 86

Gunhild.Brubakken@uib.no

Britt Brulands bilde
Atle Bruns bilde

Atle Brun

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 31 09

Atle.Brun@uib.no

Morten Bruns bilde

Morten Brun

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 27 98

Morten.Brun@uib.no

Endre Brunstads bilde

Endre Brunstad

Professor, nordisk fagdidaktikk/språk

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 83 99
  • +47 926 60 175

Endre.Brunstad@uib.no

Trond Bruuns bilde

Trond Bruun

Førsteamanuensis, Overlege/forsker

Klinisk institutt 2

Trond.Bruun@uib.no

Georg Bruuns bilde

Georg Bruun

Instruktørtannlege med godkjen

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 57

Georg.Bruun@uib.no

Per O Bruvolds bilde

Per O Bruvold

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 42 12
  • +47 917 15 375

Per.Bruvold@uib.no

Helge Bryhnis bilde

Helge Bryhni

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 92
  • +47 986 05 948

Helge.Bryhni@uib.no

Eldar Bråtens bilde

Eldar Bråten

Professor, Delvis permisjon

Institutt for sosialantropologi

  • +47 55 58 92 58
  • +47 994 92 599

Eldar.Braten@uib.no

Unni Lange Buaness bilde

Unni Lange Buanes

Seniorkonsulent, Studiekonsulent

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 45

Unni.Buanes@uib.no

Knut Erik Lange Buaness bilde

Knut Erik Lange Buanes

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 94 70
  • +47 480 14 159

Knut.Buanes@uib.no

Nataliya Budaevas bilde

Nataliya Budaeva

Førsteamanuensis

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 04
  • +47 401 61 824

Nataliya.Budaeva@uib.no

Ludmila Bujar Burdeks bilde

Ludmila Bujar Burdek

Forskningstekniker

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 62 45
  • +47 916 91 806

Ludmila.Burdek@uib.no

Bram Burgers bilde

Bram Burger

Stipendiat, Computational Biology Unit (CBU), PROBE

Institutt for informatikk

Bram.Burger@uib.no

Tore Burheims bilde

Tore Burheim

Avdelingsdirektør, IT-direktør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 30
  • +47 915 83 860

Tore.Burheim@uib.no

Sider