Hjem
Atle Bruns bilde

Atle Brun

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 31 09

Atle.Brun@uib.no

Morten Bruns bilde

Morten Brun

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 27 98

Morten.Brun@uib.no

Endre Otto Brunstads bilde

Endre Otto Brunstad

Professor, nordisk fagdidaktikk/språk

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 83 99
  • +47 926 60 175

Endre.Brunstad@uib.no

Trond Bruuns bilde

Trond Bruun

Førsteamanuensis, Overlege/forsker

Klinisk institutt 2

  • +47 478 97 356

Trond.Bruun@uib.no

Per Overvik Bruvolds bilde

Per Overvik Bruvold

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 42 12
  • +47 917 15 375

Per.Bruvold@uib.no

Helge Thomas Bryhnis bilde

Helge Thomas Bryhni

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 92
  • +47 986 05 948

Helge.Bryhni@uib.no

Eldar Bråtens bilde

Eldar Bråten

Professor, Delvis permisjon

Institutt for sosialantropologi

  • +47 55 58 92 58
  • +47 994 92 599

Eldar.Braten@uib.no

Unni Lange Buaness bilde

Unni Lange Buanes

Seniorkonsulent, Studiekonsulent

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 45

Unni.Buanes@uib.no

Knut Erik Lange Buaness bilde

Knut Erik Lange Buanes

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 94 70
  • +47 480 14 159

Knut.Buanes@uib.no

Nataliya Budaevas bilde

Nataliya Budaeva

Førsteamanuensis

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 04
  • +47 401 61 824

Nataliya.Budaeva@uib.no

Ludmila Bujar Burdeks bilde

Ludmila Bujar Burdek

Forskningstekniker

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 62 45
  • +47 916 91 806

Ludmila.Burdek@uib.no

Bram Burgers bilde

Bram Burger

Ph.d.-kandidat, Computational Biology Unit (CBU), PROBE

Institutt for informatikk

Bram.Burger@uib.no

Tore Burheims bilde

Tore Burheim

Avdelingsdirektør, IT-direktør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 30
  • +47 915 83 860

Tore.Burheim@uib.no

Per Buviks bilde

Per Buvik

Professor emeritus, allmenn litteraturvitenskap

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 23 98

Per.Buvik@uib.no

Christian Alræk Bøes bilde

Christian Alræk Bøe

Senioringeniør

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 32 13
  • +47 980 91 403

Christian.Boe@uib.no

Sven-Egil Bøes bilde

Sven-Egil Bøe

Kontorsjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 33
  • +47 995 13 481

Sven-Egil.Boe@uib.no

Kristin Chisholm Valeur Børresens bilde

Kristin Chisholm Valeur Børresen

Hovedbibliotekar, Faglig leder, Bibliotek for medisin

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 86 14
  • +47 920 89 893

Kristin.Borresen@uib.no

Knut Børves bilde

Knut Børve

Instituttleder, Instituttleiar

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 65
  • +47 476 27 005

Knut.Borve@uib.no

Bjug Olav Bøyums bilde

Bjug Olav Bøyum

Seniorrådgiver

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 49 83
  • +47 906 44 189

Bjug.Boyum@uib.no

Sider