Hjem
Christine  Bresils bilde

Christine Bresil

Seniorkonsulent, Administrasjonskonsulent

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 22 72

Christine.Bresil@uib.no

Olav Bringedals bilde
Randi Benedikte Brodersens bilde

Randi Benedikte Brodersen

Universitetslektor, Akademisk skriving, vejledning og tilbagemelding

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 30 12

Randi.Brodersen@uib.no

Morten Bruns bilde

Morten Brun

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 27 98

Morten.Brun@uib.no

Trond Bruuns bilde

Trond Bruun

Førsteamanuensis, Overlege/forsker

Klinisk institutt 2

  • +47 478 97 356

Trond.Bruun@uib.no

Per Overvik Bruvolds bilde

Per Overvik Bruvold

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 42 12
  • +47 917 15 375

Per.Bruvold@uib.no

Helge Thomas Bryhnis bilde

Helge Thomas Bryhni

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 92
  • +47 986 05 948

Helge.Bryhni@uib.no

Eldar Bråtens bilde

Eldar Bråten

Professor, Delvis permisjon

Institutt for sosialantropologi

  • +47 55 58 92 58
  • +47 994 92 599

Eldar.Braten@uib.no

Knut Erik Lange Buaness bilde

Knut Erik Lange Buanes

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 94 70
  • +47 480 14 159

Knut.Buanes@uib.no

Nataliya Budaevas bilde

Nataliya Budaeva

Førsteamanuensis

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 29 04
  • +47 401 61 824

Nataliya.Budaeva@uib.no

Adriana Buneas bilde

Adriana Bunea

Professor, PI on ERC STG CONSULTATIONEFFECTS - Effects of stakeholder consultations on the inputs, processes and outcomes of executive policymakig. Grant no. 804288. (2019-2024)

Institutt for sammenliknende politikk

  • +47 55 58 21 96
  • +47 458 39 056

Adriana.Bunea@uib.no

Ludmila Bujar Burdeks bilde

Ludmila Bujar Burdek

Forskningstekniker

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 62 45
  • +47 916 91 806

Ludmila.Burdek@uib.no

Tore Burheims bilde

Tore Burheim

Avdelingsdirektør, IT-direktør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 30
  • +47 915 83 860

Tore.Burheim@uib.no

Per Buviks bilde

Per Buvik

Professor emeritus, allmenn litteraturvitenskap

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 23 98

Per.Buvik@uib.no

Øyvind Byrkjedal-Bendiksens bilde

Øyvind Byrkjedal-Bendiksen

Seniorkonsulent, Studiekoordinator for felles studieadministrasjon

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 25 69

Oyvind.Bendiksen@uib.no

Sider