Hjem
Rosa Maria Vargas Maganas bilde

Rosa Maria Vargas Magana

Postdoktor, SEAS postdoctoral research fellow

Matematisk institutt

  • +4740598229

rosa.vargas@uib.no

Steinar Vestads bilde

Steinar Vestad

Seniorrådgiver

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 55 58 92 52
  • +47 473 81 222

Steinar.Vestad@uib.no

Vemund Vestres bilde

Vemund Vestre

Stipendiat, Vitenskapelig assistent ved forskningssenteret DIPA

Institutt for politikk og forvaltning

vemund.vestre@uib.no

Alexander Vietheers bilde

Alexander Vietheer

Ph.d.-kandidat, Overlege gynekologi og fødselshjelp, fostermedisin

Det medisinske fakultet

alexander.vietheer@uib.no

Anita Vigstads bilde

Anita Vigstad

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 49 58
  • +47 918 37 308

Anita.Vigstad@uib.no

Synnøve Marie Viks bilde

Synnøve Marie Vik

Førstebibliotekar, Faglig leder for Billedsamlingen

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 11

synnove.vik@uib.no

Eli  Vikdals bilde

Eli Vikdal

Rådgiver, Fagspesialist lønn/økonomi MN-fak (GEO,KI, og MI, backup andre institutter MN fak ved behov))

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 34 76

eli.vikdal@uib.no

Bjørn Egil Vikses bilde

Bjørn Egil Vikse

Gjesteforsker, Koordinator studentutplassering Haugesund

Klinisk institutt 1

bjorn.vikse@uib.no

Turid Lie Vilkensens bilde

Turid Lie Vilkensen

Rådgiver, Administrativ koordinator for Norsk Marint Universitetskonsortium

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 20 51

Turid.Vilkensen@uib.no

Arild Villangers bilde

Arild Villanger

Driftsleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 62 10
  • +47 414 18 929

Arild.Villanger@uib.no

Synnøve Vilsviks bilde

Synnøve Vilsvik

Rådgiver, Prosjektøkonom

Michael Sars-senteret

  • +47 55 58 43 59

synnove.vilsvik@uib.no

Sider