Hjem
Astri Øysteses bilde

Astri Øystese

Førstekonsulent

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 86
  • +47 901 42 574

Astri.Oystese@uib.no

Erling Aadlands bilde

Erling Aadland

Professor emeritus, allmenn litteraturvitenskap

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 24 25
  • +47 452 02 081

Erling.Aadland@uib.no

Emma Josefin Ölander Aadlands bilde

Emma Josefin Ölander Aadland

Univ.bibliotekar, fagreferent i nordisk og koordinator for Digital humaniora lab

Fagressurser - Spesialsamlingene

  • +47 55 58 33 56

Emma.Aadland@uib.no

Malin Skogstad Aaens bilde

Malin Skogstad Aaen

Forsker, Prosjektet "Politi- og påtalerett"

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 96 56

Malin.Aaen@uib.no

Kari Wik Ågotness bilde

Kari Wik Ågotnes

Universitetslektor

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 09
  • +47 916 89 562

Kari.Agotnes@uib.no

Vivien Aamodts bilde

Vivien Aamodt

Seniorkonsulent, Psykologisk universitetspoliklinikk, Seksjon for barn og ungdom

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 24 67

Vivien.Aamodt@uib.no

Karsten Olav Aarestrups bilde

Karsten Olav Aarestrup

Rådgiver, Studentombud ved Universitetet i Bergen

HR-avdelingen

Karsten.Aarestrup@uib.no

Kari Klæboe Årrestads bilde

Kari Klæboe Årrestad

Seniorrådgiver, digital formidling og forskningskommunikasjon, museologi.

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 89 90
  • +47 975 57 100

Kari.Aarrestad@uib.no

Hanne  Årskogs bilde

Hanne Årskog

Rådgiver, Prosjektleder/saksbehandler arkeologiske undersøkelser

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 26 65
  • +47 993 65 977

Hanne.Arskog@uib.no

Kjersti Irene Aarsteins bilde

Kjersti Irene Aarstein

Førsteamanuensis, allmenn litteraturvitenskap

Senter for kvinne- og kjønnsforskning

  • +47 55 58 22 54
  • +47 975 61 727

Kjersti.Aarstein@uib.no

Marius Årthuns bilde

Marius Årthun

Forsker, Researcher

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 88
  • +47 976 77 755

Marius.Arthun@uib.no

Lars H. Aarøs bilde

Lars H. Aarø

Overingeniør, Miljøkoordinator

HR-avdelingen

  • +47 55 58 46 50

Lars.Aaro@uib.no

Kirsti Robertsen Aarøens bilde

Kirsti Robertsen Aarøen

Underdirektør, Acting

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 94 57
  • +47 406 24 414

Kirsti.Aaroen@uib.no

Camilla Aarøens bilde

Camilla Aarøen

Seniorkonsulent, Controller (II, GFI og SKD (Bjerknessenteret))

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 31 37

Camilla.Aaroen@uib.no

Bjørn Einar Aass bilde

Bjørn Einar Aas

Seniorrådgiver

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 49 54
  • +47 416 69 642

Bjoern.Aas@uib.no

Kristian Aasbjergs bilde

Kristian Aasbjerg

Konsulent

IT-avdelingen

  • +47 407 26 210

Gro Aases bilde

Gro Aase

Administrasjonssjef, Fellesadministrasjonen for Institutt for geografi og Institutt for sosialantropologi

Det samfunnsvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 92 57
  • +47 916 65 398

Gro.Aase@uib.no

Siri Tangen Aaseruds bilde

Sider