Hjem
Anca Virtejs bilde

Anca Virtej

Førsteamanuensis, Postdoctor, Lecturer

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 67 37

anca.virtej@uib.no

Ellen Vistes bilde

Ellen Viste

Rådgiver, Bjerknessenteret for klimaforskning

Bjerknessenteret for klimaforskning

  • +47 55 58 43 93
  • +47 480 02 018

Ellen.Viste@uib.no

Marianne Lothe Vollans bilde

Marianne Lothe Vollan

Radiograf, Strålevernskoordinator, Institutt for klinisk odontologi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 25

Marianne.Vollan@uib.no

Jon Vøllestads bilde

Jon Vøllestad

Førsteamanuensis, Seksjonsleder, Seksjon for unge og voksne, Psykologisk universitetspoliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 49 39

Jon.Vollestad@uib.no

Ivan Vågeness bilde

Ivan Vågenes

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 86 57
  • +47 481 62 686

Ivan.Vaagenes@uib.no

Emilie Karlsen Wallands bilde

Emilie Karlsen Walland

Seniorkonsulent, PhD-coordinator, Study advisor for the Master's programme in Meteorology and Oceanography

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 04

emilie.walland@uib.no

Rui Wangs bilde

Rui Wang

Senioringeniør, Systemutvikler – faggruppe for digital utvikling

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 19

rui.wang@uib.no

Tor Arne Waraass bilde

Tor Arne Waraas

Rådgiver

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 31 16
  • +47 476 37 494

Tor.Waraas@uib.no

Sider