Hjem
Nikolai Østgaards bilde

Nikolai Østgaard

Professor, Leader of Birkeland Centre for Space Science

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 94
  • +47 472 70 653

nikolai.ostgaard@uib.no

Sondre Kleppa Øvrebøs bilde

Sondre Kleppa Øvrebø

Seniorkonsulent, Programkoordinator for bachelor- og masterprogrammene i psykologi og arbeids- og organisasjonspsykologi

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 86 78

sondre.ovrebo@uib.no

Berit Øxnevad-Gundersens bilde

Berit Øxnevad-Gundersen

Seniorrådgiver, prosjektkoordinator for PraksisNett

Institutt for global helse og samfunnsmedisin

  • +47 55 58 60 49
  • +47 922 61 096

Berit.Oxnevad-Gundersen@uib.no

Astri Øysteses bilde

Astri Øystese

Førstekonsulent

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 86
  • +47 400 16 628

Astri.Oystese@uib.no

Emma Josefin Ölander Aadlands bilde

Emma Josefin Ölander Aadland

Univ.bibliotekar, fagreferent for nordisk og lingvistikk, koordinator for Digital lab

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 33 56

emma.aadland@uib.no

Vivien Aamodts bilde

Vivien Aamodt

Seniorkonsulent, Psykologisk universitetspoliklinikk, Seksjon for barn og ungdom

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 24 67

Vivien.Aamodt@uib.no

Karsten Olav Aarestrups bilde

Karsten Olav Aarestrup

Rådgiver, Studentombud ved Universitetet i Bergen

HR-avdelingen

karsten.aarestrup@uib.no

Kari Klæboe Årrestads bilde

Kari Klæboe Årrestad

Seniorrådgiver, digital formidling og forskningskommunikasjon, museologi.

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 89 90
  • +47 975 57 100

Kari.Aarrestad@uib.no

Hanne  Årskogs bilde

Hanne Årskog

Rådgiver, Prosjektleder/saksbehandler arkeologiske undersøkelser

Universitetsmuseet i Bergen

  • +47 55 58 26 65
  • +47 993 65 977

Hanne.Arskog@uib.no

Kirsti Robertsen Aarøens bilde

Kirsti Robertsen Aarøen

Underdirektør, Acting

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 94 57
  • +47 406 24 414

Kirsti.Aaroen@uib.no

Camilla Aarøens bilde

Camilla Aarøen

Rådgiver, Controller (II, GFI og SKD (Bjerknessenteret))

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 31 37

camilla.aaroen@uib.no

Gisle Aass bilde

Gisle Aas

Sjefingeniør, Gruppeleder

IT-avdelingen

  • +47 55 58 00 00
  • +47 932 41 450

Gisle.Aas@uib.no

Sider