Hjem
Kristin Børresens bilde

Kristin Børresen

Hovedbibliotekar, Faglig leder, Bibliotek for medisin

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 86 14
  • +47 920 89 893

Kristin.Borresen@uib.no

Knut Børves bilde

Knut Børve

Instituttleder, Instituttleiar

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 65
  • +47 476 27 005

Knut.Borve@uib.no

Bjug Olav Bøyums bilde

Bjug Olav Bøyum

Seniorrådgiver

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 49 83
  • +47 906 44 189

Bjug.Boyum@uib.no

Francisca Caceres Altamiranos bilde

Francisca Caceres Altamirano

Seniorkonsulent, Programkoordinator for masterprogrammene i helsefremmende arbeid og helspsykologi, barnevern og Global Development Theory and Practice

Institutt for helse, miljø og likeverd (HEMIL)

  • +47 55 58 89 38

Francisca.Altamirano@uib.no

Rocio Castano Primos bilde

Rocio Castano Primo

Overingeniør, Data manager

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 47

Rocio.Primo@uib.no

Ping-Gin Chius bilde

Ping-Gin Chiu

Overingeniør, technique support for climate models. Including model porting and data postprocessing.

Geofysisk institutt

Ping-Gin.Chiu@uib.no

Kamila Choltis bilde

Kamila Cholti

Seniorkonsulent, HR-avdelingen

Fakultet for kunst, musikk og design

  • +47 55 58 73 36

Kamila.Cholti@uib.no

Konstantinos Christakoss bilde

Konstantinos Christakos

PH.D.-KANDIDAT, bølgedynamikk i kystområder (MET & GFI,UiB)

Geofysisk institutt

  • +47 909 81 013

Konstantinos.Christakos@uib.no

Ingrid Christensens bilde

Ingrid Christensen

Seksjonssjef, Leder for studieseksjonen ved Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 47 59
  • +47 481 90 612

Ingrid.Christensen@uib.no

John Finlay Clarks bilde

John Finlay Clark

Overingeniør

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 62 43
  • +47 950 59 410

John.Clark@uib.no

Sider