Hjem
Rocio Castano Primos bilde

Rocio Castano Primo

Overingeniør, Data manager

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 47

Rocio.Primo@uib.no

Anbin Chens bilde

Anbin Chen

Ph.d.-kandidat, Ph.D. Student of UiB, Klinisk Institutt 1, Haukeland University Hospital / Ph.D. Student of Cheeloo College of Medicine, Shandong University

Klinisk institutt 1

  • +47 939 99 172

Anbin.Chen@uib.no

Ping-Gin Chius bilde

Ping-Gin Chiu

Overingeniør, technique support for climate models. Including model porting and data postprocessing.

Geofysisk institutt

Ping-Gin.Chiu@uib.no

Kamila Choltis bilde

Kamila Cholti

Seniorkonsulent, HR-fellestjenester, Faggruppe for rekruttering

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 36

Kamila.Cholti@uib.no

Konstantinos Christakoss bilde

Konstantinos Christakos

PH.D.-KANDIDAT, bølgedynamikk i kystområder (MET & GFI,UiB)

Geofysisk institutt

  • +47 909 81 013

Konstantinos.Christakos@uib.no

John Finlay Clarks bilde

John Finlay Clark

Overingeniør

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 62 43
  • +47 950 59 410

John.Clark@uib.no

Myriam D. Cocos bilde

Myriam D. Coco

Førsteamanuensis, Franskdidaktikk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 30 04

Myriam.Coco@uib.no

Kathrine Cohens bilde

Kathrine Cohen

Univ.bibliotekar, Fagkontakt for pedagogikk, barnevern og arbeids- og organisasjonspsykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 86 15

Kathrine.Cohen@uib.no

Karin Colletts bilde

Karin Collett

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 25 74
  • +47 995 85 235

Karin.Collett@uib.no

Sider