Hjem
Vibeke Bøes bilde

Vibeke Bøe

Tannhelsesekr

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 22
  • +47 993 48 997

Vibeke.Boe@uib.no

Christian Alræk Bøes bilde

Christian Alræk Bøe

Senioringeniør

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 32 13
  • +47 980 91 403

Christian.Boe@uib.no

Sven-Egil Bøes bilde

Sven-Egil Bøe

Kontorsjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 33
  • +47 995 13 481

Sven-Egil.Boe@uib.no

Knut Børves bilde

Knut Børve

Instituttleder, Instituttleiar

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 65
  • +47 476 27 005

Knut.Borve@uib.no

Kjersti Vetlejord Børøs bilde

Kjersti Vetlejord Børø

Overarkitekt, kulturminneansvarlig

Eiendomsavdelingen

  • +4795701608

Kjersti.Boro@uib.no

Bjug Olav Bøyums bilde

Bjug Olav Bøyum

Seniorrådgiver

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 49 83
  • +47 906 44 189

Bjug.Boyum@uib.no

Rocio Castano Primos bilde

Rocio Castano Primo

Overingeniør, Data manager

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 47

Rocio.Primo@uib.no

Ying Chens bilde

Ying Chen

Ph.d.-kandidat

Klinisk institutt 1

  • +47 971 83 696

Y.Chen@uib.no

Ping-Gin Chius bilde

Ping-Gin Chiu

Overingeniør, technique support for climate models. Including model porting and data postprocessing.

Geofysisk institutt

Ping-Gin.Chiu@uib.no

Kamila Choltis bilde

Kamila Cholti

Seniorkonsulent, HR

HR-avdelingen

  • +47 55 58 73 36

Kamila.Cholti@uib.no

Sider